Kas lemia krovinių gabenimo Švedija–Lietuva kainą?

 Kas lemia krovinių gabenimo Švedija–Lietuva kainą?

Tarptautinių krovinių vežimo srityje krovinių vežimas keliais užima vieną iš dominuojančių pozicijų. Šiandien tai viena paklausiausių paslaugų lankstesniam, greitesniam ir sklandesniam prekių pristatymui į kitą šalį. Lietuvą su Europa ir kitomis šalimis jungia daugybė kelių, leidžiančių netrukdomai gabenti visų rūšių prekes visame pasaulyje. Tai netgi dažnai yra vienintelė transporto priemonė, galinti pristatyti prekes į miestus ir miestus, kurie yra toli nuo pagrindinių greitkelių. Pažvelkime atidžiau, kaip veikia tarptautinis krovinių gabenimas Švedija Lietuva.

Pagrindinės krovinių vežimo keliais rūšys

Krovinius galima gabenti keliais tik esant sausumos tinklui tarp šalių ir miestų. Jei taip nėra, specialiuose konteineriuose esantis krovinys gali būti išplukdytas oru arba laivu. Tačiau jei norite gabenti savo prekes iš Lietuvos į kitas Baltijos ar Europos šalis, kelių transportas yra vienas patogiausių būdų.

Prekes sunkvežimiu galima gabenti net kelis kartus per dieną. Taip pat, gabenant krovinį lėktuvu ar laivu, gali tekti palaukti, kol transporto priemonė bus pilnai pakrauta. Be to, tai pats lanksčiausias būdas, jei reikia pristatyti prekes į kiek toliau nuo pagrindinio miesto esančius sandėlius ar prekybos vietas. Krovinius keliais galima gabenti net keliomis skirtingomis transporto priemonėmis – priklausomai nuo vežamo krovinio tipo. Nuo visų kriterijų priklausys ir kaina.

Bendrasis krovinių gabenimas keliais

Transporto priemonė, naudojama kroviniams gabenti, priklauso nuo vežamų prekių. Šiai kategorijai priskiriamos visos prekės, kurias galima gabenti standartinėmis transporto priemonėmis, t.y. prekės, kurioms nereikia specialių gabenimo sąlygų. Standartiniai sunkvežimiai netinka pavojingiems ar negabaritinių krovinių gabenimui, taip pat greitai gendančių maisto produktų krovinių gabenimui.

Tačiau tai vienas iš labiausiai paplitusių siuntimo būdų tarptautiniam ir vietiniam greitam prekių gabenimui, kuriam nereikia ypatingų sąlygų. Gaminiai, kurių kokybė priklauso nuo temperatūros, turi būti gabenami transporto priemonėse, kuriose įrengtos temperatūros reguliavimo sistemos.

Tokios krovininės transporto priemonės dar žinomos kaip izoterminiai sunkvežimiai. Tokios transporto priemonės paprastai naudojamos tokioms prekėms kaip žuvis, mėsa, daržovės, vaisiai, pieno produktai, gėrimai, vaistai ar gėlės. Kadangi visą transportavimo laikotarpį prekės viduje išlaikomos reikiamos temperatūros sąlygos, prekė negenda ir pristatoma aukščiausios kokybės.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Skip to content