Į vienus vartus: „Nevėžis“ sutriuškino „Koralą“

Galinga Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikės banga šeštadienį namų stadione Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 17-ojo turo rungtynėse paskandino Klaipėdos „Koralo“ ekipą rezultatu 9:0 (4:0).

Lygos snaiperis: antrą kartą šįmet Kėdainių „Nevėžio“ saugas Evaldas Kugys į savo pasiektų įvarčių grafą įsirašė net tris įvarčius. Simboliška, bet abusyk tai įvyko jam rungtyniaujant būtent prieš uostamiesčio futbolininkus./ www.lietuvosfutbolas.lt nuotr. Siaučiantis Kugys. Kėdainių „Nevėžio“ įvarčių sąskaitą 27-ąją susitikimo minutę atidarė ekipos legionierius japonas Tohru Kobayashi (1:0). 36-ąją minutę LFF Pirmos lygos snaiperis kėdainietis Evaldas Kugys padvigubino savo atstovaujamos ekipos pranašumą (2:0). Saugas taip pat pasižymėjo 41-ąją (3:0) ir 43-iąją minutėmis (4:0).

Įvarčių pasiutpolkė tęsėsi. Antrajame mačo kėlinyje jau ir taip prasta Klaipėdos „Koralo“ situacija keitėsi į bloga – žaidimą pajutę „nevėžiečiai“ ir toliau bombardavo uostamiesčio futbolininkų vartus. 52-ąją rungtynių minutę varžovų vartus nuginklavo „Nevėžio“ italas Elias Spaltro (5:0), 60-ąją – puolėjas Jonas Supronas (6:0), o 74-ąją ir 84-ąją – urugvajietis Nicolas Noriega (8:0). Pačioje mačo pabaigoje varžovų dar kartą nepagailėjo E. Spaltro (9:0).

Antra iš dviejų galimų. Po ilgesnės nei dviejų mėnesių pertraukos į Kėdainių stadioną rungtyniauti sugrįžęs „Nevėžis“ Klaipėdos futbolininkus įveikė antrąsyk stadione. Pirmajame pirmenybių rate su „Koralu“ kėdainiečiai nesunkiai susitvarkė rezultatu 7:0.

Nebuvo aišku, ar nesubyrės. Įsibėgėjus šiam LFF Pirmos lygos sezonui uostamiesčio futbolininkai balansavo ties klubo pasitraukimo iš pirmenybių riba. Vis dėlto klaipėdiečiai pasipildė būriu legionierių ir startavo antroje pirmenybių dalyje.

Artėja lyderių akistata. Rugpjūčio 24 dieną, penktadienį, Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė vyks į Gargždų stadioną, kur jos lauks LFF Pirmos lygos rungtynės su vietos „Banga“. Kėdainiečiai pirmenybėse šiuo metu – treti, o gargždiškiai užima lyderiaujančiųjų poziciją.