Įvartis Alytuje ir pergalė prieš pirmenybių lyderius

Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė šventė pergalę penktadienio vakarą išvykoje Alytuje, kur Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimtojo turo rungtynėse rezultatu 1:0 (0:0) po įnirtingos kovos įveikė pirmenybių lyderius – „Dainavos“ futbolininkus.

Po šio pralaimėjimo alytiškiai smuktelėjo į trečiąją LFF Pirmos lygos turnyro lentelės vietą, o „Nevėžis“, mačo išvakarėse dalijęsis šeštąją-aštuntąją vietas, tvirtai užkėlė koją ant šeštojo turnyro lentelės laiptelio.

Įmušė priešpaskutinę minutę. Vienintelį ir pergalingą susitikimo įvartį pačioje rungtynių pabaigoje, 89-ąją minutę, pelnė tik ką po čiurnos traumos atsigavęs Kėdainių vienuolikės saugas Aretas Gėgžna.

Alytuje Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė į savo sąskaitą įsirašė devintąją pergalę šiame LFF Pirmos lygos sezone.Seriją užbaigė pergalingu akordu. Tai buvo ketvirtosios kėdainiečių rungtynės po LFF Pirmos lygos vasaros pertraukos ir trečiosios iš eilės, sužaistos išvykoje.

Pirmosiose, pasipildę šešiais naujais žaidėjais, kėdainiečiai namų stadione be didesnio vargo palaužė Tauragės „Tauro“ ekipą rezultatu 2:0.

Po to sekė trys išbandymai išvykose. Panevėžio „Panevėžys“ buvo įveiktas rezultatu 3:1, mače su Palangos „Palanga“ buvo užfiksuotos lygiosios 1:1, na o Alytaus „Dainava“ penktadienio vakarą įveikta rezultatu 1:0.

Tai buvo devintoji Kėdainių vienuolikės pergalė šiame LFF Pirmos lygos sezone. Pirmenybėse „nevėžiečiai“ yra pralaimėję penkis kartus ir tiek pat – sužaidę lygiosiomis.

Sugrįžta „namo“. Po trijų išvykos rungtynių serijos futbolo šventė sugrįžta į Kėdainius. Jau kitą šeštadienį, rugpjūčio 19 dieną, 16 valandą Kėdainių stadione „Nevėžis“ ginklus surems su FK „Šilute“.

Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos turnyrinės lentelės padėtis po dvidešimtojo pirmenybių turo.