V. Stankevičiaus auklėtiniai sutriuškino „Hegelmann Litauen“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 9 turo rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ namuose sutriuškino Kauno „Hegelmann Litauen“ vienuolikę įtikinamu rezultatu 4:0 (2:0).

Lipnevičiaus kėlinys. Rezultatyviai aikštės šeimininkai rungtyniavo visas 90 susitikimo minučių. Į priekį „Nevėžį“ jau 17-ąją minutę išvedė vienuolikės saugas Rimvydas Lipnevičius (1:0). 37-ąją minutę tiksliu smūgiu į „Hegelmann Litauen“ vartus R. Lipnevičius padvigubino savo atstovaujamos ekipos pranašumą (2:0).

Kugio dublis. Antrajame mačo kėlinyje aikštėje karaliavo kitas „Nevėžio“ komandos saugas – Evaldas Kugys. Pasižymėdamas 57-ąją (3:0) ir 71-ąją (4:0) minutes, kėdainietis užtvirtino solidžią „Nevėžio“ komandos pergalę ir tris labai svarbius taškus.

Treti. Po šios pergalės Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai su 17 taškų (5 pergalės, 2 nesėkmės, 2 lygiosios) rikiuojasi trečiojoje LFF Pirmos lygos pirmenybių lentelės pozicijoje.

Laukia „Vyčio“. Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes gegužės 30 dieną, 19 valandą, Kėdainių stadione „Nevėžis“ žais su Vilniaus „Vilniaus Vyčiu“.

Taurė. Prieš tai, gegužės 24-ąją, 2019 m. „SHARP LFF taurės“ šešioliktftinalio turo rungtynėse kėdainiečiai išvykoje susitiks su FK „Pakruojis“.