Trasose pasigirdo motociklų variklių gaudesys

Ekstremalaus sporto mylėtojai po pertraukos sugrįžo į trasas, mat prasideda Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) varžybos. Po pirmojo LMSF etapo Ruopiškyje ir Pagirių motociklų kroso trasoje (Rokiškio r.) sportinio techninio klubo „Vedavas“ sportininkai užima antrąją poziciją 28 komandų įskaitoje, o pirmojoje naujojo sezono motociklininkų akistatoje kėdainiečiams sekėsi labai puikiai.

50 kub. cm tūrio motociklų klasėje antrą vietą iškovojo Marius Adomaitis, o 85 kub. cm tūrio motociklų klasėje triumfavo kėdainietis Nojus Gasiūnas. Toje pačioje grupėje septynioliktą vietą užėmė „Vedavo“ naujokas Tadas Valiokas.

125 kub. cm tūrio motociklų klasėje aštuntąją vietą užėmė Ignas Nomeika.

Galingiausių, MX1 (450 kub. cm tūrio), motociklų klasėje tarp septyniolikos dalyvių trečiąją–penktąją vietas išsidalijo „Vedavo“ nariai – Karolis Peleckis, Argaudas Čepas ir Nerijus Rukštela.

Motociklo su priekaba trasoje dešimti finišą pasiekė „Vedavo“ duetas Žydrūnas Mackevičius ir Žydrūnas Virbickas. Keturračių rungtyje šešta bendrojoje įskaitoje liko septyniolikmetė Austėja Tamuliūnaitė.

Balandžio 23 d. Kėdainiuose vyks motociklų kroso varžybos „Lietuvos žemės ūkio ministerijos motokroso taurė 2016“.