Trakų jaunimas pralaimėjo FK „Nevėžiui“

Vakar, šeštadienį, Kėdainių „Nevėžis“ savų sirgalių akivaizdoje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimt trečiojo turo rungtynėse susigrūmė su Trakų „Trakų B“ vienuolike. Svečius – pajėgiausios šalyje – A lygos  vicečempionų dublerių komandą – kėdainiečiai pranoko rezultatu 2:0 (1:0).

Legionierių akimirka. Užtikrintai pirmąjį susitikimo kėlinį sužaidę aikštės šeimininkai pasižymėjo 23-ąją minutę. Tolimas Kėdainių „Nevėžio“ legionieriaus, ukrainiečio Viktoro Dovbysh smūgis sudrebino svečių vartų skersinį. Tuomet pirmas prie kamuolio pripuolęs kitas vienuolikės legionierius, portugalas Antonio Joao Belo Andrade, pelnė pirmąjį savo įvartį šiame sezone (1:0).

Primename, kad tiek V. Dovbysh, tiek A. Belo prie Kėdainių ekipos prisijungė liepos mėnesio pabaigoje.

Gynėsi, bet nepamiršo ir pulti. Antrajame susitikimo kėlinyje kėdainiečiai daugiau dėmesio skyrė savų vartų saugumui, bet nepamiršo ir kontraatakuoti. Vienos iš greitų atakų metu, 65-ąją mačo minutę, pasižymėjo „Nevėžio“ saugas Aretas Gėgžna (2:0).

Tai – jau aštuntasis A. Gėgžnos įvartis šiame LFF Pirmos lygos sezone.

A. Gėgžna išlieka rezultatyviausiu vienuolikės žaidėju. Šešis įvarčius „Nevėžiui“ yra pelnęs Andrei Liasiuk, na o Rimvydas Lipnevičius, Evaldas Kugys ir Rokas Mikuckis – po tris.

Penkti. Tarp penkiolikos LFF Pirmoje lygoje dalyvaujančių ekipų Kėdainių „Nevėžis“ žygiuoja penktas. Savo sąskaitoje kėdainiečiai turi dešimt pergalių, šešis pralaimėjimus ir šešerias lygiąsias.

Ir vėl iššūkį meta dubleriai. Kitas rungtynes kėdainiečiai žais rugsėjo 9 dieną, 16 valandą ir ne kur kitur, bet Kėdainių stadione, su Kauno „Stumbras B“ ekipa.

Būsimi varžovai – A lygoje rungtyniaujančio Kauno „Stumbro“ vienuolikės dubleriai.

Šių dviejų ekipų susitikime LFF Pirmos lygos pirmajame rate buvo užfiksuotos lygiosios 1:1.