Tradicija tęsiasi – Advento laikotarpiu darželinukams skaito pasakas (VIDEO)

 Tradicija tęsiasi – Advento laikotarpiu darželinukams skaito pasakas (VIDEO)

Sulaukus Advento laikotarpio ir skaičiuojant iki Kalėdų vis sparčiau senkančias dienas, dauguma pasineria į ramybę ir džiugų didžiųjų švenčių laukimą. Kėdainių lopšelyje-darželyje „Puriena“ jau šeštus metus iš eilės gražiausios metų šventės ateina su nuostabia tradicija – „Kalėdiniais skaitiniais“.

Prasidėjus Advento laikotarpiui vaikai kiekvieną vakarą renkasi darželio salėje ir keliaują į nuostabią pasakų karalystę, kurioje besiklausydami skirtingų kraštiečių skaitomų pasakų pajunta tikrąją artėjančių Kalėdų dvasią.

Dvi savaites truksiančius „Kalėdinius skaitinius“ vainikuos darželio bendruomenės rankomis papuoštos Kalėdų eglės įžiebimas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Skip to content