Skip to content

Sukčiai vis nerimsta: dabar masiškai plinta el. laiškai

 Sukčiai vis nerimsta: dabar masiškai plinta el. laiškai

BNS Luko Balandžio nuotr.

Sukčiai vis nerimsta. Dabar aferistai nusitaikė į bankų klientus ir siekia išvilioti jų duomenis. Policija praneša apie masiškai plintančius elektroninius laiškus, kuriuos siunčia duomenis išvilioti siekiantys sukčiai.

„Neužkibkite! Nespauskite nuorodos, neįveskite savo asmens duomenų!“ – įspėja pareigūnai.

Policijos pasidalintoje nuotraukoje matyti, kaip banko darbuotojais apsimetantys sukčiai prašo klientų atnaujinti kontaktinius duomenis. Laiške yra ir nuoroda, per kurią reikia atlikti tariamą operaciją.

Policija įspėja – neužkibkite! Būkite itin atidūs ir jokiu būdu nespauskite įtartinų nuorodų, neįveskite savo asmens duomenų! Kilus mažiausiam įtarimui rekomenduojama neatlikinėti prašomų veiksmų ir dar kartą pasitikrinti.

4 Komentarai

  • Kaip kažkoki Rusu šnipa(priklausiusi lietuvoskonservatoriu partijai)tai pist ir išaiškino,tik nesako pavardės,gal vienas iš landzbergiu?Kaip su sukčiais,tai-bukit atsargus,nieko negalim padėt.

  • Įtariamasis šnipinėjimu yra 82 metų pensininkas Eduardas Manovas. Turintis dvi pilietybes ( viena jų ruskių) ir prisistatantis fotomenininku. Yra visa informacija, niekas neslepiama. Kas nori, tas randa.

    • Čia gi tas pats ruskis senas pirdyla iš gorodoko kiaurą dieną RA sėdintis ir rašantis komentarus kaip prie ruso buvo geriau, o vakarais kai per TV putino galva kalba, tai prisiklijuoja jis dildo ant teliko, čiulpia jį ir kaifuoja garsiai ant viso padjezdo.

      • Adolfui, irgi senam pirdylai iš janušovos kiaurą dieną RA sėdintis ir rašantis komentarus kaip prie hitlerio buvo geriau!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video