Sezono starte – vienerios lygiosios ir įtikinama pergalė

Atsinaujinusi Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė stojo į 2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos kovas. Po dviejų turų kėdainiečiai išsiveržė į pirmenybių turnyro lentelės viršų.

Šeštadienį savų sirgalių akivaizdoje antrojo turo rungtynėse kėdainiečiai įveikė pirmenybių debiutantus – Kupiškio „Kupiškio“ futbolininkus – rezultatu 3:0 (2:0) ir į savo sąskaitą šviežiai startavusiame LFF Pirmos lygos sezone įsirašė pirmąją pergalę.

Dublis po dublio. 31-ąją susitikimo minutę įvartį pelnė ekipos saugas Evaldas Kugys, antrą taiklų smūgį į priešininkų vartus paleidęs jau po dviejų minučių po pirmojo.

E. Kugys antrąjį savo įvartį pelnė po to, kuomet jo 11 metrų baudinį atrėmė varžovų vartininkas.

60-ąją minutę pirmąjį kartą sezone pasižymėjo ir „Nevėžio“ saugas Aretas Gėgžna.

Pergalė – dovana treneriui. Susitikimas su kupiškiečiais vyko Kėdainių vienuolikės stratego Vitalijaus Stankevičiaus šešiasdešimtojo gimtadienio išvakarėse. Jubiliatą gimimo dienos proga rungtynių dieną pasveikino ir auklėtiniai.

Su uteniškiais fiksavo lygiąsias. Primename, kad pirmasis kėdainiečių mačas šiame sezone su Utenos „Uteniu“, praėjusiais metais besivaržiusiu A lygoje, pasibaigė lygiosiomis 2:2 (1:1).

4 iš 5. Tąsyk abu komandos įvarčius pelnęs buvo E. Kugys. Vadinasi, jis yra keturių iš penkių šiame sezone Kėdainių vienuolikės pelnytų įvarčių autorius.

Pirmi. Po pergalės Kėdainių stadione šeštadienį „Nevėžis“ šoktelėjo į pirmąją LFF Pirmos lygos turnyro lentelės poziciją.

Kitos. Balandžio 6 dieną, 18 valandą, kėdainiečiai namų aikštėje priims Pakruojo „Pakruojo“ vienuolikę.

Vienu varžovu mažiau. Šiose LFF Pirmos lygos pirmenybėse varžosi keturiolika ekipų. Nors prieš pat sezono startą vykusiame LFF vykdomojo komiteto posėdyje buvo numatytas penkiolikos ekipų dalyvavimas, iš pirmenybių pasitraukė Šilutės „Šilutė“.

Kaip įprasta, pirmenybės vykdomos dviejų ratų sistema.