Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse – SC-„Balticum“ pergalė

Pirmosiose  aštuntfinalio rungtynėse – SC-„Balticum“ pergalė

Šįvakar Kaišiadoryse Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse pergalę iškovojo Kėdainių SC-„Balticum“ ekipa. Kėdainiečiai varžovus – „Kaišiadorys-Savingė“ ekipos krepšininkus – jų sirgalių akivaizdoje palaužė rezultatu 85:74 (26:19, 16:21, 19:22, 24:12).

Nors pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Kastyčio Kundroto ir Arno Argusto auklėtiniai, po jo turėję 7 taškų pranašumą (26:19), varžovai antrajame ketvirtyje įjungė aukštesnę persvarą, o po trečiojo jau turėjo 1 taško pranašumą (62:61).

Lemiamo ketvirčio pradžioje SC-„Balticum“ išlygino atsilikimą, rungtynių rezultatą persvėrė savo naudai ir puikiai sužaidę kėlinį iškovojo svarbią pergalę 11 taškų skirtumu – 85:74.

Kėdainių krepšininkai šįvakar taikliau atakavo iš toli (30,7 prieš 22,5 proc.) ir iš dviejų taškų zonos (48,3 prieš 46,5 proc.).

Taip pat svečiai atkovojo daugiau kamuolių (48 prieš 40) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų komandos draugams (18 prieš 13).

Kėdainių SC-„Balticum“: Šarūnas Reinartas 32 (6 atk. kam.), Julius Jasiulis 19, Medas Kuprijanovas 17 (14 atk. kam.), Povilas Dambrauskas 11 (14 atk. kam.).

Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“: Deividas Rinkūnas 26, Justinas Kursevičius 16 (14 atk. kam.), Rytis Leonavičius 12 (8 atk. kam.).

Atsakomosios RKL B diviziono aštuntfinalio rungtynės tarp Kėdainių SC-„Balticum“ ir Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“ krepšininkų dėl patekimo ketvirtfinalio etapą – jau poryt, šeštadienį, kovo 23 dieną.

Antrųjų aštuntfinalio rungtynių Kėdainių sporto centro salėje Vilainiuose pradžia 14 valandą.