Pirmosiomis žiemos dienomis – Kėdainių veteranų triumfas

Savaitgalį Palangoje vyko Atviras Lietuvos dziudo veteranų čempionatas, kuriame dalyvavo ir penki kėdainiečiai. Visi penki kraštiečiai iškovojo medalius, o vienas sportininkas į Kėdainius sugrįžo net su dviem titulais.

Čempionais savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose tapo Arimantas Pocevičius (sv. kat. ki 74 kg, VIII amžiaus grupė), Indrius Bolisas (sv. kat. iki 90 kg, I a. g.) ir vienintelė Kėdainių dailiosios lyties atstovė Veronika Majauskienė (sv. kat. iki 63 kg, I a. g.).

Antrąją vietą savo svorio kategorijose iškovojo Dimitrijus Golovašovas (sv. kat. iki 100 kg, V a. g.), trečiąją – Virgilijus Bolisas (sv. kat. iki 100 kg, VI a. g.).

I. Bolisas iš varžybų pajūryje parsivežė ir antrąjį apdovanojimą: absoliučioje svorio kategorijoje, kurioje gali dalyvauti visų amžiaus ir visų svorio kategorijų atstovai, varžovui nusileidęs tik po atkaklios finalinės kovos, sportininkas iškovojo sidabro medalį.

Tiesa, sėkmingai Kėdainiams atstovavo ir jaunieji Kėdainių sporto centro dziudo sportininkai. Inčukalnyje (Latvija) vykusio dziudo turnyro nugalėtojais tapo Kamilė Marcinkevičiūtė ir Titas Kalina.