LFF Pirma lyga: kruvinos lygiosios Palangoje

Antradienio pavakarę Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai vyko į pajūrį, kur Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos devynioliktojo turo rungtynėse Palangoje susitiko su viena iš pirmenybių lyderių – FK „Palanga“.

Išvykoje Palangos stadione kėdainiečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Eiga. Pirmasis kėlinys Palangoje praėjo be įvarčių.

Pirmasis taiklus smūgis varžovų vartus pasiekė 67-ąją mačo minutę. Palangos vienuolikės gynybą nuginklavo vienas rezultatyviausių Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjų, saugas Andrei Liasiuk (1:0). Tai buvo penktasis jo įvartis pirmenybėse.

Vis tik 83-iąją susitikimo minutę varžovai rezultatą išlygino. FK „Palanga“ gretose pasižymėjo saugas Rokas Gecevičius (1:1).

Pergalės, pralaimėjimai ir lygiosios. Šiuo metu Kėdainių „Nevėžis“ savo sąskaitoje turi aštuonias pergales, penkias nesėkmes ir tiek pat mačų yra sužaidęs lygiosiomis.

Kėdainių vienuolikė turi 29 taškus, ir šeštąją–aštuntąją vietas dalijasi su tiek pat taškų turinčiu Pakruojo „Pakruoju“ ir Klaipėdos „Koralu“.

Vos keturi taškai kėdainiečius skiria nuo prizinės vietos LFF Pirmos lygos turnyro lentelėje.

Pirmajame rate – pralaimėjo. Primename, kad LFF Pirmos lygos pirmojo rato šių ekipų dvikovą Kėdainių stadione pergalingai, rezultatu 3:0 užbaigė būtent praėjusio sezono vicečempionai – Palangos „Palangos“ futbolininkai.

Prireikė ir reanimobilio. Mače pajūryje prireikė ir medikų pagalbos. Reanimobilis pirmojo kėlinio pabaigoje atskubėjo pas Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjus – ekipos saugą Deividą Gražį ir naujoką Viktorą Dovbysh. Dvikovoje grumdamiesi dėl kamuolio šiedu susidūrė ir praskėlė vienas kitam galvas.

Paplūdę krauju futbolininkai tiesiai iš aikštės buvo išvežti į Klaipėdos universitetinę ligoninę, kur jiems buvo suteikta medicininė pagalba. Žaidėjų būsena stabilizavosi.

Dar vienas lyderių barjeras. Kitas išbandymas Kėdainių vienuolikės laukia rugpjūčio 11 d., Dzūkijos sostine tituluojamame Alytuje, su pirmenybių lyderiais – Alytaus „Dainava“.

LFF Pirmos lygos turnyro lentelė po devyniolikos turų.