Pergales šventė ir vaikai, ir jų treneriai

Gruodžio mėnesio pradžia medaliais paženklinta krašto dziudoistams – Kėdainių sporto centro ir dziudo klubo „Mes esam“ sportininkams.

Keturi dalyviai – keturi medaliai

Atvirame Šiaulių miesto vaikų ir suaugusiųjų dziudo čempionate sėkmingai pasirodė keturių kėdainiečių delegacija.

Svorio kategorijos iki 38 kilogramų čempionu tapo Kėdainių sporto centro auklėtinis Aretas Jasaitis, laimėjęs visas tris kovas.

Suaugusiųjų grupėje po tris varžovus įveikė ir ant aukščiausiojo pjedestalo laiptelio užkopė du Kėdainių dziudo klubo „Mes esam“ nariai – Indrius Bolisas ir Ema Butkevičiūtė.

Trečiąją vietą iškovojo Veronika Majauskienė.

Latvijoje – trys prizininkai

Progos jėgas išbandyti Latvijoje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Gauja Guliver Cup 2018“ nepraleido ir jaunieji Kėdainių sporto centro dziudoistai.

Triumfavęs visose trijose kovose nugalėtoju tapo Titas Kalina (sv. kat. iki 55 kg). Sidabro medalį iškovojo Kamilė Marcinkevičiūtė (sv. kat. iki 52 kg), bronzos – Nerija Juodrytė (sv. kat. iki 48 kg).