Pergalę išsivežė „Pieno žvaigždės“

Sekmadienio vakarą Kėdainių arenoje vykusiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse vietos „Nevėžio“ (1/5) krepšininkai turėjo pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2/4) pranašumą rezultatu 80:86 (13:31, 30:22, 20:11, 17:22).

Paleido, bet sugebėjo pasivyti

Mačo svečiai atitrūko pirmosiomis susitikimo minutėmis (15:3). Po pirmojo kėlinio pasvaliečiai pirmavo rezultatu 31:13. Antrąjį ir trečiąjį rungtynių kėlinius rezultatyviau sužaidė „Nevėžis“, tad prieš lemiamą mačo ketvirtį komandas teskyrė vienas taškas – priekyje svečiai buvo rezultatu 64:63.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje į priekį keturiais taškais išsiveržė kėdainiečiai, tačiau pergalę iškovojo mačo pabaigoje 11:0 spurtavę pasvaliečiai.

Treneris: „Išvadas pasidarysime“

„Tai – jau trečios rungtynės, kuomet pralošiame pradžią, ir tas neramina. Išvadas pasidarysime. Aišku, pralaimėję pradžią, sugrįžtame į rungtynes, bet mums pritrūksta to skirtumo, nes nėra lengva atmesti varžovams, sakykime, kokius dvidešimt taškų. Jeigu būtume sužaidę protingiau, arba sėkmės būtų buvę kiek daugiau, galėjome laimėti. Bet įvyko kaip įvyko, – kalbėjo Ramūnas Cvirka, Kėdainių „Nevėžio“ ekipos vyriausiasis treneris. – Šiose rungtynėse buvo tragiškas pataikymas tų žmonių, kurie turėjo įmesti. Turėjome daug laisvų metimų, bet neįmetėme. Bet ne tame esmė. Mes pralaimėjome kažkokiose smulkmenose, kur baudavome vidury aikštės, nepavojingoje situacijoje, po kurios metamos baudos ir varžovai pelno du lengvus taškus. Arba lendame po krepšiu, neatmetame atgal arba neprotingai atmetam. Aišku, gal dėl to, jog žaidžia jaunystė? Manau, jog patyrimas ateis su laiku.“

Rezultatyviausi

Kėdainių „Nevėžis“: Chauncey Collinsas – 22 (5 rez. perd.), Jon-Christopheris Fulleris – 18, Gabrielius Maldūnas – 9, Nikita Balašovas ir Valdas Vasylius (7 atk. kam.) – po 8.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo – 17, Lance’as Jeteras – 16.

Atvyks V. Šeškaus auklėtiniai

Kitas „Betsafe–LKL“ rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ ekipa spalio 21 dieną, sekmadienį, savų sirgalių akivaizdoje žais su Prienų „Scycop“ ekipa.

Ginčo kamuolys mače tarp „Nevėžio“ ir Virginijaus Šeškaus auklėtinių į orą išmestas bus 17 valandą.