Nustatyta, kad „Kėdainių vandenų“ direktorius padarė nusižengimą

 Nustatyta, kad „Kėdainių vandenų“ direktorius padarė nusižengimą

Trečiadienį UAB  „Kėdainių  vandenys“ valdyba įvertino įmonės direktoriaus Rimgaudo Praninsko veiksmus. Nustatyta, kad direktorius padarė pažeidimų. Vis dėlto tuo situacijos tyrimas nesibaigia – iki gegužės 8 dienos sudaryta vidinio tyrimo darbo grupė turės pateikti išsamias išvadas dėl gyvsidabrio atsiradimo vandenyje.

Tinkamai neinformavo

Valdyba nustatė, kad R. Praninskas tinkamai ir nedelsiant neinformavo atsakingų asmenų.

„Nustatyta, kad direktorius neužtikrino, kad būtų informuotas Savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras, pažeidė darbo pareigas, įtvirtintas UAB „Kėdainių vandenys“ direktoriaus pareiginiuose nuostatuose, kurie buvo patvirtinti 2019 metais. 

Valdyba taip pat rekomendavo bendrovės vadovui Rimgaudui Praninskui įvertinti atsakingų už geriamojo vandens kokybę darbuotojų veiksmus“, – informavo valdybos narys, savivaldybės teisininkas Dalius Ramonas.

[quote author=”D. Ramonas”]Nustatyta, kad direktorius neužtikrino, kad būtų informuotas Savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras, pažeidė darbo pareigas, įtvirtintas UAB „Kėdainių vandenys“ direktoriaus pareiginiuose nuostatuose, kurie buvo patvirtinti 2019 metais.[/quote]

Vandenį tirs dažniau

Maža to, sudaryta vidinio tyrimo darbo grupė jau šiuo metu intensyviai dirba tam, kad pateiktų išsamias išvadas dėl gyvsidabrio.

„Darbo grupė turės parengti geriamojo vandens rodiklių atkūrimo ir prevencijos priemonių plano projektą – šis darbas jau yra vykdomas, atliekami platūs veiksmai, vidinių dokumentų, sutarčių, veiksmų tyrimas, susirašinėjimas su institucijomis ir pan. 

Valdybai buvo pateikta informacija, jog tyrimai bus atliekami dažniau –  pagal programinės priežiūros planą, suderintą su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Kauno departamentu“, – teigė D. Ramonas.

Paaiškėjo, kad dar balandžio 24 dieną VMVT nurodė „Kėdainių vandenims“ sustiprinti požeminio geriamojo vandens stebėseną, papildomai atliekant tyrimus gyvsidabrio kiekio nustatymui vieną kartą per mėnesį 6 mėnesius iš eilės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video