Nusileido Gargždų „Bangai“

Penktadienio vakarą Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė stojo į kovą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimt septintojo turo rungtynėse Gargždų miesto stadione su vietos „Banga“. Palankiau mačas susiklostė aikštės šeimininkams – į lygos aukso medalius pretenduojantys gargždiškiai šventė pergalę rezultatu 2:1 (2:0).

Ilgai nedelsė. Gargždų „Bangos“ vienuolikė abu įvarčius pelnė jau pirmajame kėlinyje – 8-ąją susitikimo minutę saviškius į priekį išvedė „Bangos“ gynėjas Sigitas Urbys, o 31-ąją komandos pranašumą padvigubino gargdiškių puolėjas Rokas Krušnauskas.

Sušvelnino. Vis tik 78-ąją mačo minutę FK „Nevėžio“ deficitą sušvelnino kėdainiečių saugas Aretas Gėgžna.

Laimėjo antrąsyk. Primename, kad pirmoji šių komandų tarpusavio akistata Kėdainių stadione baigėsi minimalia „Bangos“ pergale 1:0.

Šešti. Kėdainių „Nevėžis“, šiose LFF Pirmos lygos pirmenybėse sužaidęs dvidešimt šešerias rungtynes, su dvylika pergalių, aštuoniomis nesėkmėmis ir šešeriomis lygiosiomis turnyro lentelėje užima šeštąją vietą.

Varžovai – vilniečiai. Šiame, 2017 m. sezone, Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikei liko dar dvejos rungtynės. Po dviejų savaičių, spalio 14 dieną, kėdainiečiai paskutinįjį kartą sezone rungtyniaus savų sirgalių akivaizdoje.

Tądien iššūkį  „Nevėžiui“ mes Vilniaus „Žalgirio B“ ekipa.

Spalio 22-ąją kėdainiečių laukia išvyka į Vilnių, kur paskutinėse sezono rungtynėse jiems teks susigrumti su turnyro lentelės kaimynais – šiuo metu penktojoje pozicijoje įsitaisiusiais Vilniaus „Vilniaus Vyčio“ futbolininkais.