„Nevėžis“ sutrypė „Utenį B“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 11 turo rungtynėse šįvakar Utenos stadione Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė nepasigailėjo aikštės šeimininkų  – Utenos „Utenio B“ futbolininkų – ir juos „sumindė“ rezultatu 4:0 (1:0).

Į savus. Pirmasis susitikimo įvartis buvo užfiksuotas jau trečiąją minutę. Tiesa, jį Utenos komandos gynėjas Mindaugas Ubeika įmušė į savus vartus, o tai į priekį rezultatu 1:0 išvedė Kėdainių „Nevėžį“.

Paskandino. Jeigu patys kėdainiečiai pirmajame kėlinyje buvo kuklesni, tikrą įvarčių krušą jie į uteniškių vartus pasiuntė antrajame mačo kėlinyje. Vos tik jam prasidėjus, jau 50-ąją susitikimo minutę pasižymėjo Kėdainių vienuolikės saugas Andrei Liasiuk (2:0).

Visai netrukus „Nevėžio“ įvarčių kraitį padidino dar ir du ekipos puolėjo Evaldo Kugio įvarčiai, aikštės šeimininkų vartus perskrodę 58-ąją (3:0) ir 66-ąją mačo minutėmis (4:0).

Šešti. Po šios pergalės Mariaus Skinderio treniruojamas Kėdainių „Nevėžis“ rikiuojasi šeštojoje LFF Pirmos lygos turnyro lentelės pozicijoje. Vienuolikė iškovojo penkias pergales, tris kartus sužaidė lygiosiomis ir tiek pat sykių suklupo. Kėdainiečiai į savo vartus yra praleidę dvylika įvarčių, o varžovus patys nubaudę septyniolika kartų.

Rezultatyviausi. Daugiausia įvarčių – keturis – „Nevėžiui“ yra pelnęs ekipos saugas Aretas Gėgžna. Ne ką teatsilieka ir po tris įmušę A. Liasiuk, E. Kugys ir Rokas Mikuckis.

Tuo metu uteniškiams, pagrindinės Utenos futbolo komandos dubleriams, sekasi prasčiausiai visoje Pirmoje lygoje. Jie savo sąskaitoje dar neturi nė vieno taško ir lentelėje užima paskutinę, penkioliktąją vietą.

Atvyksta „Banga“. Artimiausias, LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo rungtynes kėdainiečiai savų sirgalių akivaizdoje žais jau birželio 16 dieną. Į Kėdainių stadioną atvyksta Gargždų „Bangos“ kariauna.