„Nevėžis“ suklupo Alytuje

Trečiadienio pavakarę Alytaus miesto stadione Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos atkeltame devynioliktojo turo mače turėjo pripažinti vietos „Dainavos“ ekipos pranašumą rezultatu 4:1 (1:0).

Nerealizavo baudinio, bet klaidą ištaisė. Jau šeštąją susitikimo minutę aikštės šeimininkai turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau „Dainavos“ vienuolikės atstovas Titas Vitukynas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Vis dėlto įpusėjus pirmajam susitikimo kėliniui, 26-ąją minutę, alytiškių legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk išvedė savo atstovaujamą ekipą į priekį (1:0).

Atsitrenkė į virpstą. Netoli tikslo – tikslaus smūgio į varžovų vartus – buvo ir kėdainiečiai, bet po „nevėžiečių“ saugo Areto Gėgžnos smūgio galva siųstas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Subyrėjo antrame kėlinyje. Antrajame mačo Alytuje kėlinyje išryškėjo „Dainavos“ ekipos pranašumas, o į „Nevėžio“ vartus pasipylė įvarčiai. 55-ąją minutę antrąjį rungtynių įvartį pelnė V. Kudryk (2:0). 60-ąją rezultatą patrigubino „Dainavos“ gynėjas Ignas Baranauskas (3:0). 77-ąją trigubu dubliu pasižymėjo ukrainietis V. Kudryk (4:0).

Sušvelnino. Rezultatą svečiams iš Kėdainių sušvelninti pavyko tik pačioje mačo pabaigoje, 88-ąją minutę, kuomet „Nevėžio“ legionierius italas Elias Spaltro stojo prie 11 metrų atžymos, o „Alytaus“ vartininkas šio smūgio neatrėmė.

Kitos. Artimiausias rungtynes LFF Pirmoje lygoje Kėdainių Nevėžio“ ekipa spalio 13 d. žais namų stadione su Kauno NFA komanda.