„Nevėžis“ nusileido Pasvalio ekipai

Svečiuose rezultatu 66:87 (20:21; 20:22; 9:23; 17:21) Kėdainių „Nevėžis“ nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai.

Pirmąją rungtynių pusę komandos žaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių trimis taškais pirmavo šeimininkai. Vis tik, antroje rungtynių pusėje išryškėjo ilgesnis Pasvalio komandos atsarginių žaidėjų suolelis ir šeimininkai pabėgo nebepavejamai.

Be traumuotų Lauryno Beliausko, Austino Chatmano ir suspenduoto Vinio Okouo žaidę svečiai trečiąjį kėlinį pralaimėjo net 14 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo šeimininkų pergalę rezultatu 87:66.

Rezultatyviausiai „Nevėžio“ gretose rungtyniavo Georgios Kalaitzakis, pelnęs 15 taškų. 11 taškų į savo sąskaitą įsirašė Zakaras Vediščevas. Panagiotis Kalaitzakis surinko 10 taškų.

Nugalėtojų gretose 22 taškus surinko Johnas Gillonas.