„Nevėžio“ vienuolikė triumfavo dvikovoje Kaune

Atkeltose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimt pirmojo turo rungtynėse šįvakar Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai  Kauno nacionalinės futbolo akademijos stadione susikovė su „Stumbras B“ ekipa iš šią įveikė rezultatu 2:0 (2:0).

Vitalijaus Stankevičiaus kariauna į savo sąskaitą įsirašė keturioliktąją pergalę sezone ir turnyro lentelėje iš trečiosios pozicijos kyla į antrąją.

24 minutės. Būtent per tiek laiko kėdainiečiai šiose rungtynėse sudėjo visus taškus ant „i“.

Nelaukė. „Jautį už ragų“ svečiai griebė pačioje pradžioje. 13-ąją susitikimo minutę pasižymėjo Kėdainių vienuolikės saugas Rimvydas Lipnevičius (1:0).

Pridėjo. Neilgai trukus, 24-ąją minutę, vėl sužibėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas, „Nevėžio“ saugas Evaldas Kugys (2:0).

Gynyba. Antrajame kėlinyje patikimai apsigynę svečiai šeimininkams neleido priartėti ir iš laikinosios sostinės išsivežė tris svarbius taškus.

Septintasis turas. Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai jau septynerias rungtynes iš eilės LFF Pirmoje lygoje žygiuoja be pralaimėjimo. Pasibaigus pertraukai, trukusiai visą liepos mėnesį, „šaltą dušą“ kėdainiečiai rugpjūčio 4–ąją turėjo kovoje su Kupiškio „Kupiškiu“. Tąkart pralaimėjusi 0:4, daugiau „Nevėžio“ vienuolikė neklupo. Iš paskutinių septynerių rungtynių tik vienerios (rugsėjo 23-ąją su Vilniaus „Vilniaus Vyčiu“) pasibaigė lygiosiomis 1:1, likusios šešerios – pergalėmis.

Kitos. Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai žais spalio 6 dieną, šeštadienį, Žemaitijoje su Telšių „Džiugu“. Kėdainiečiai ir žemaičiai ginklus surems 15 valandą.

Keturi žingsneliai. Dar ketverios rungtynės – ir Kėdainių „Nevėžis“, drauge su likusiomis trylika ekipų, oficialiai užbaigs 2018 metų futbolo sezoną.

Antri. Po pergalės laikinojoje sostinėje antradienio vakarą Kėdainių „Nevėžis“ (47 tšk.) iš trečiosios turnyro lentelės vietos bent jau iki rytojaus Gargždų „Bangos“ ir „Žalgiris B“ rungtynių pakilo į antrąją, už nugaros palikdamas vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusią Gargždų „Bangą“ (45 tšk.). Turnyro lentelės lyderis išlieka Panevėžio „Panevėžys“.