„Nevėžio“ futbolininkai triumfavo sostinėje

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos keturioliktojo turo rungtynėse išvykoje Vilniuje Kėdainių „Nevėžis“ parklupdė sostinės komandos „Žalgiris B“ vienuolikę rezultatu 3:1 (2:1) ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę.

Įmušė jau pirmąją minutę. Aikštės šeimininkų saugas Ernestas Stočkūnas taikliu įvarčiu į „Nevėžio“pasižymėjo jau pačią pirmąją mačo minutę (1:0). Dvidešimt devintąją susitikimo minutę rezultatą išlygino „Nevėžio“ saugas Martynas Vasiliauskas (1:1). 34-ąją komandą į priekį išvedė kėdainiečių saugas Andrei Liasiuk (1:2).

Užtvirtino. Mačo pabaigoje „Nevėžio“ pergalę užtvirtino „Žalgirio B“ vienuolikės vartininką nuginklavęs saugas Rimvydas Lipnevičius.

Septinti. Šiame LFF Pirmos lygos sezone „Nevėžis“ yra pralaimėjęs keturis kartus ir triskart sužaidęs lygiosiomis. Penkiolikos komandų įskaitoje kėdainiečiai žygiuoja septinti.

Žais namuose. Ketvirtadienį, liepos 6 dieną, Kėdainių „Nevėžis“ LFF Pirmos lygos penkioliktojo turo rungtynes žais namų stadione. Iššūkį kėdainiečiams mes Vilniaus „Vilniaus Vytis“.