„Nevėžis“ palaužė vilniečius

Savaitgalį Kėdainių stadione vykusiose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos pirmenybių rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ 2:1 (1:1) nugalėjo Lietuvos futbolo čempionų – Vilniaus „Žalgirio“ dublerių ekipą „Žalgiris B“.

Vilniaus komandai pergalės neatnešė net jų palaikyti į Kėdainių stadioną atvykusių sirgalių šou efektai./ A. Barzdžiaus nuotr.Kėdainių vienuolikėje 19-ąją mačo minutę pasižymėjo saugas Rimvydas Lipnevičius, o 68-ąją – gynėjas Karolis Rukuiža. 45-ąją minutę svečiams įvartį pelnė „Žalgiris B“ saugas Jonas Skinderis.

Vilniečiai, iš eilės iškovoję keturias pergales, prasibrovė tarp komandų, kovojančių dėl lygos medalių, tačiau pergalingas vilniečių žygis pasibaigė Kėdainiuose.

Pirmoji tarpusavio dvikova Vilniuje po įspūdingos kovos baigėsi „Nevėžio“ pergale 5:4.

Šiuo metu kėdainiečiai šešiolikos ekipų įskaitoje žygiuoja ketvirti, tačiau yra sužaidę tik 20 rungtynių, kai tuo metu kitos komandos – po 21 ar net 22.

Rugsėjo 3 dieną Kėdainių „Nevėžis“ žais su vienintele vienuolike, kuri, kaip ir Kėdainių, yra sužaidusi tik dvidešimt rungtynių – su FK „Minija“ Kretingoje.