Skip to content

Neblaivaus vairuotojo automobilis taranavo tvorą ir įlėkė į kiemą

 Neblaivaus vairuotojo automobilis taranavo tvorą ir įlėkė į kiemą

Šeštadienio popietę Kėdainių mieste neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis taranavo segmentinę tvorą, su šaknimis išrovė gyvatvorę ir įlėkė į individualaus gyvenamojo namo kiemą.

Neblaivų vairuotoją sutramdė atskubėję policijos pareigūnai. Jam iškelta baudžiamoji byla.

Didelis smūgis

Eismo įvykis įvyko kovo 6 d. apie 13.30 val. Kėdainiuose.

Klevų gatve važiuojantis automobilis „Opel Astra“ išvažiavo į Gedimino gatvę ir, užvažiavęs ant šaligatvio, trenkėsi į tvorą, išrovė gyvatvorę ir atsidūrė namo kieme.

Iš automobilio vargais negalais išsiropštė jaunas vyras, kuris svirduliuodamas vaikščiojo aplink mašiną, kažkam skambino telefonu, prašė atvykti.

[quote author=”Aut. past.”]Netrukus paaiškėjo, kad automobilį vairavo 1997 metais gimęs vyras, kuris pareigūnams paaiškino, kad dėl greičio nesuvaldė automobilio ir įvažiavo į tvorą bei gyvatvorę. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,67 promilės.[/quote]

Atvyko pareigūnai

Tačiau pirmi į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai. Juos iškvietė tuo metu šaligatviu ėję praeiviai. Policijos pareigūnams taip pat skambino ir namo, į kurio kiemą įvažiavo vyriškis, šeimininkai.

Skubiai atvykę pareigūnai automobilio vairuotoją rado stoviniuojantį šalia automobilio.

Namo šeimininkai paliudijo, kad prie automobilio vairo sėdėjo būtent šis jaunas vyras, jis automobiliu važiavo vienas.

Vidutinis girtumas

Netrukus paaiškėjo, kad automobilį vairavo 1997 metais gimęs vyras, kuris pareigūnams paaiškino, kad dėl greičio nesuvaldė automobilio ir įvažiavo į tvorą bei gyvatvorę.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,67 promilės.

Vyriškis buvo patalpintas į policijos automobilyje esančią sulaikymo kamerą, jo automobilis nutransportuotas į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Už vairavimą išgėrus ir avarijos sukėlimą vyriškiui gresia tūkstantinė bauda bei teisių atėmimas. Jam taip pat teks atlyginti ir turtinę žalą.

Išgirdo trenksmą

Tuo metu namo, į kurio kiemą įlėkė automobilis, šeimininkai policijos pareigūnams paaiškino, kad išgirdo didelį trenksmą ir išbėgo į lauką pažiūrėti, kas vyksta.

Žmonės pamatė išverstą tvorą, gyvatvorę, rožių krūmą ir apdaužytą kieme automobilį, aplink kurį vaikščiojo jo vairuotojas. Iki policijos pareigūnų atvykimo gyventojai bendravo su vairuotoju, šis pasakojo, jog buvo Šiluvoje, jog jam yra 23 metai, jaunas vyras gailėjosi dėl sukelto eismo įvykio. Medikų pagalbos jis atsisakė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video