Miesto pakraštyje – didelis juodų dūmų stulpas: liepsnojo polietileno plėvelė

Ugniagesiams vykstant į įvykio vietą, buvo gautas ir vietos gyventojų pranešimas. Žmonės pranešė, kad mato didžiulį juodų dūmų stulpą kažkur laukuose./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.
Penktadienio pavakarę ant kojų buvo sukeltos ugniagesių gelbėtojų pajėgos – miesto pakraštyje užsiliepsnojo atviroje teritorijoje sandėliuojama naudota polietileno plėvelė. Nors streso tiek įmonės darbuotojams, tiek ugniagesiams buvo, tačiau laimei, ugnis neišplito ir buvo suvaldyta laiku.
Galo kelis pranešimus
Apie pusę penkių vakaro Bendrasis pagalbos centras sulaukė net kelių pranešimų iš Kėdainių miesto. Iš pradžių buvo gautas vienos įmonės atstovo pranešimas, kad už Vilniaus gatvės esančiame lauke užsidegė polietileno plėvelė.
Tuomet į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antrasis skyrius.
Ugniagesiams vykstant į įvykio vietą, buvo gautas ir vietos gyventojų pranešimas. Žmonės pranešė, kad mato didžiulį juodų dūmų stulpą kažkur laukuose.

Pasitiko ugniagesius
Aplinkkeliu atvykusius ugniagesius Vilniaus gatvės gale pasitiko įmonės atstovas ir paaiškino, kaip greičiau patekti į gaisro vietą.
Atskubėję Kėdainių ugniagesiai atliko žvalgybą. Liepsnos buvo iš tiesų didelės, degė naudota šiltnamių polietileno plėvelė, tad buvo baiminamasi, kad ugnis neišplistų.
Į pagalbą buvo pasitelkta Pramonės ugniagesių komanda. Ši komanda į gaisravietę atskubėjo Rytų gatve.
Du gaisriniai automobiliai ir būrys ugniagesių su liepsnomis susidorojo greitai.
Ugniagesiams pavyko išgelbėti netoliese sukrautus medinius padėklus, buvo užkirstas kelias ugnies plitimui ir išgelbėtas netoliese esantis ūkinės paskirties pastatas.
Vanduo ugniai gesinti buvo imamas iš šalia esančio dirbtinio vandens šaltinio, o dėl ko kilo gaisras – aiškinamasi.
1 Komentaras
kazkaip neteko girdeti kad plevele ar plastmase dega, ji lydosi, proto bokstai is sio sikpopieriaus, jai turit smegenu, , manau kad ne