Lietuvos dziudo čempionate – kėdainiečių pergalės

Asmeninio archyvo nuotr.

Šį savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Lietuvos dziudo U16 (jaunių), U14 (jaunučių) ir U12 (vaikų) čempionate Kėdainiams atstovavo net 21 sportininkas. Keletas jų varžėsi dviejose amžiaus grupėse, tad startų buvo 28. Per dvi dienas iškovota 19 medalių, nusileista 5 mažuosiuose finaluose dėl trečiųjų vietų.

Pirmosios dienos rezultatai pasiskirstė taip:

U16 jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo ir aukso medaliu pasipuošė Airūna Keršytė, sidabro medalius išsidalijo Judrė Mikolaitytė, Vismantė Valkauskaitė, Goda Eimutytė, Dominykas Sviderskas ir Tadas Zubavičius.

Trečias vietas užėmė Danielius Bolisas, Emilis Siutilas, Domantas Navickas, Adas Salalauskas, Gabija Arlauskaitė ir Ieva Brazinskaitė.

Jaunučių U14 grupėje pirmąsias vietas iškovojo trys sportininkai: Goda Eimutytė, Domantas Navickas ir Tadas Zubavičius, antrą vietą užėmė Danielius Bolisas, na o trečiąsias vietas – Kajus Rutkauskas, Goda Staškutė ir Aronas Majauskas.

Penktąsias vietas užėmė Emilis Siutilas ir Matas Šmigelskis.

U12 vaikų grupėje trys sportininkai pasidalijo penktąsias vietas: Nila Bolisaitė, Matas Šmigelskis ir Kajus Rutkauskas.
Auklėtinių pasirodymu džiaugėsi treneris Indrius Bolisas.

„Sveikinu sportininkus su tikrai puikiu rezultatu ir linkiu dar skambesnių pergalių ateityje. Ačiū už palaikymą žiūrovams ir tėveliams“, – sakė treneris.