Latviai rezultatą išlygino tik paskutinę minutę

Antradienio pavakarę Kėdainių stadione vykusios kontrolinės rungtynės tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir FA „Rezekne“ (Latvija) futbolininkų pasibaigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Antrasis kėlinys

Dvikovoje su svečiais iš kaimyninės Latvijos kėdainiečiai išsiveržė antrojo kėlinio metu, po puolėjo Ernesto Mickevičiaus pelnyto įvarčio (1:0).

Vis dėlto Latvijos I lygos pirmenybėse praėjusiame sezone 4-ąją vietą užėmusios FA „Rezekne“ žaidėjai paskutiniąją susitikimo Kėdainių stadione minutę surengė sėkmingą ataką ir rezultatą sugebėjo išlyginti (1:1).

Repeticija – į pabaigą

Susitikimas su svečiais iš Latvijos – viena iš paskutiniųjų repeticijų prieš kovo 22 dieną prasidėsiantį 2019 m. Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos sezoną.

Jam besirengianti Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė kontrolinių rungtynių cikle nuo vasario pradžios jau yra sužaidusi devynerias rungtynes. Jo metu Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai yra iškovoję tris pergales, penkiskart sužaidę lygiosiomis ir patyrę vieną nesėkmę.