Kviečia stoti į medžiotojų gretas

BNS nuotr.
Šiuo metu Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugija vienija 1 331 žveją ir 561 medžiotoją. Medžiotojai susibūrė į 11 medžiotojų klubų bei būrelių. Žvejų yra 5 būreliai ir vienas sportinės žūklės klubas. Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugija plečia savo bendraminčių ratą ir kviečia visus norinčius tapti medžiotojais.
Būtina žinoti
Medžiotoju tapti nėra taip lengva. Pirmiausia reikia išklausyti kursus, tada išlaikyti egzaminą.
„Šiais metais kursus vykdysime vasario 2 dieną, 16 valandą. Išklausius mokomąją programą bus išduotas pažymėjimas, suteikiantis teisę laikyti stojamuosius egzaminus, o sėkmingai išlaikiusiems stojamąjį egzaminą iškilmingai įteiksime medžiotojo bilietą ir teisę nemokamai žvejoti Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos nuomojamuose vandens telkiniuose 1 metus“, – sakė Jovita Bielskienė, Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklės žinovė.
Padeda pasirošti
Norint laikyti stojamuosius egzaminus būtina surinkti nemažai dokumentų, patvirtinančių stojančiojo tinkamumą tapti medžiotoju.
„Pageidaujančius tapti medžiotojais kviečiame registruotis Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijoje. Atvykus į draugiją suteiksime reikalingą informaciją ir padėsime užpildyti reikiamus dokumentus. Mes pasiruošę šiuo klausimu suteikti visapusišką pagalbą bei kvalifikuotą apmokymą tiek teorijos, tiek praktikos srityje“, – patikino J. Bielskienė.