Kėdainių „Nevėžis“ iškovojo antrąją pergalę

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje. Šeimininkai rezultatu 75:68 (13:24; 28:15; 12:13; 22:16) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ komandą.

„Nevėžio“ komanda prastai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį deficitą. Vis tik, antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė ir šeimininkai perėmė iniciatyvą bei išsiveržė į priekį. Trečiajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo vieno taško persvara, vyko labai klampus žaidimas ir visa intriga persikėlė į paskutinįjį kėlinį. Būtent šeimininkai, kurie žaidė be vieno iš savo lyderių Georgios Kalaitzakis, sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę.

„Nevėžis“: V.Okouo 19 (11 atk. kam., 24 naud. bal.), L.Beliauskas 17 (8 rez. perd.), P.Kalaitakis 13.

„Neptūnas“: G.Masiulis 17 (9 atk. kam., 24 naud. bal.), T.Sedekerskis 13 (21 naud. bal.), D.Gailius 11.