Kėdainių dziudoistai kovojo ir Lietuvoje, ir užsienyje

Kėdainių sporto centro auklėtiniai ir dziudo klubo „Mes esam“ jaunieji sportininkai pergalingai neša gimtojo miesto vėliavą per tatamius tiek Lietuvos, tiek užsienio miestuose.

Jonavoje – keturi sidabro medaliai

Tarptautiniame dziudo turnyre „Budoka“, vykusiame Jonavoje, ant nugalėtojų pakylos kilo  antrąsias vietas iškovoję Pijus Pranevičius (sv. kat. iki 30 kg), Titas Kalina (sv. kat. iki 60 kg), Elinga Kalinaitė (sv. kat. iki 32 kg) ir Austėja Vanžotaitė (sv. kat. iki 44 kg).

Penki dalyviai – visi prizininkai

Tuo pačiu metu Varšuvoje (Lenkija) vyko tarptautinis suaugusiųjų ir meistrų dziudo turnyras „NASTULA CUP“. Jame Kėdainių dziudo klubo ,,Mes esam“ garbę gynė penki sportininkai. Suaugusiųjų grupėje nugalėjusi visas varžoves čempione tapo kėdainietė Ema Butkevičiūtė (sv. kat. iki 63 kg), o „Amateurs“ klasėje trečiąją vietą iškovojo Gedas Saukaitis (sv. kat. iki 100 kg).

„Masters“ klasėje trečiąją vietą po 5 kovų iškovojo Indrius Bolisas (sv. kat. iki 90 kg). Bronzos medaliais toje pačioje klasėje po 4 kovų pasipuošė ir kėdainiečiai Armandas Šmigelskis (sv. kat. iki 73 kg) bei Veronika Majauskienė (sv. kat. iki 63 kg).

Bronza ir… teisė ryšėti rudąjį diržą

Kaune, A. Sabonio sporto centre, vyko atviras Lietuvos dziudo jaunimo U-23 čempionatas. Jame dalyvavo šešiolikmetis Kėdainių sporto centro auklėtinis Titas Kalina. Svorio kategorijoje iki 60 kg, po 4 alinančių kovų sportininkui atiteko bronzos medalis bei teisė ryšėti rudąjį diržą (1Kyu).

Latvijoje geriausiai sekėsi merginoms

Antrosiose iš eilės savo varžybose tarp prizininkų pateko kėdainietė E. Kalinaitė. Dvi dienas Jūrmalos mieste (Latvija) vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Young Stars“ dziudoistė savoje svorio kategorijoje iškovoto trečiąją vietą.

Kita Kėdainių sporto centro auklėtinė Kamilė Marcinkevičiūtė (sv. kat. iki 57 kg), laimėjusi tris kovas iš tiek pat galimų, Latvijoje tapo čempione.

Turnyre Jūrmaloje dalyvavo net 16 valstybių atstovai.

Veteranai dar turi parako

Sportinę formą palaiko ir krašto sambo sportininkai. Vilniuje vykusiame atvirame Lietuvos sambo veteranų čempionate savose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse tapo visi trys Kėdainių dziudo klubo „Mes esam“ veteranai – Arimantas Pocevičius, Virgilijus Bolisas ir Donatas Lučūnas.

Laukia išbandymas Olandijoje

Šiuo metu klubo „Mes esam“ komanda intensyviai ruošiasi balandžio 13 dieną Roterdame (Olandijoje) vyksiančiam tarptautiniam dziudo jaunimo, suaugusiųjų ir meistrų čempionatui.