„Kėdainių butų“ darbuotojas: „Kaip man moka, taip aš dirbu!“

 „Kėdainių butų“ darbuotojas: „Kaip man moka, taip aš dirbu!“

Maždaug prieš metus pasikeitusi bendrovės „Kėdainių butai“ vadovybė žadėjo imtis esminių permainų, ypatingą dėmesį sutelkdama į paslaugų kokybės gerinimą, tačiau panašu, kad visa tai ir liko tik kalbomis. Redakcija ir vėl sulaukė kėdainiečio, nepatenkinto minėtos bendrovės paslaugomis, skambučio. Josvainių gatvės daugiabučio gyventojas Egidijus skundėsi, kad besistengdamas iš „Kėdainių butų“ išsireikalauti darbų kokybės, sugaišo nemažai brangaus savo laiko.

Paliko laidų raizgalynę

„Laiptinės gyventojai nutarė, kad reikėtų pasidaryti laiptinės remontą. Kreipėmės į mūsų namą administruojančią bendrovę „Kėdainių butai“, kad suorganizuotų šiuos darbus. Sutarėme, kad elektros instaliacijos atnaujinimo darbus atliks administruojančios bendrovės darbininkai, o laiptinę išdažys kita, samdoma, įmonė. Viskas būtų lyg ir tvarkoje, tačiau kai pamačiau „Kėdainių butų“ elektrikų atliktus elektros instaliacijos darbus, nustėrau – elektros laidų dėžutė palikta atvira, iš jos į visas puses styro laidų raizgalynė“, – „Kėdainių butų“ darbininkų požiūriu į darbą ir jo kokybę stebisi Egidijus.

[quote author=“Egidijus“]Apmaudu, kad po tokių akibrokštų ir požiūrio į klientą prarandi pasitikėjimą įmone. Nejučia kyla abejonės – nejau kreipiantis dėl kitų namo reikalų ir vėl reikės „muštis“, kad darbai būtų atlikti padoriai?[/quote]

Nieko nepešė

Pašnekovas pasakoja, kad taip atliktais darbais tikrai negalėjo tenkintis, todėl ir vėl kreipėsi į minėtą bendrovę.

Gyventojai  paprašė, kad „Kėdainių butai“ visus darbus atliktų taip, kaip priklauso.  „Atvykę darbininkai tesugebėjo ant viršaus pritvirtinti kažkokį diską, nedaug teužstojantį tą laidų raizgalynę. Kai vėl kreipiausi į „Kėdainių butus“, kad elektros instaliacija net ir po pakartotinų darbų nėra sutvarkyta iki galo ir pareiškiau pastabą, kad taip normaliose įmonėse nedaroma, teišgirdau pasiaiškinimus, kad neva niekaip kitaip čia nepadarysi. Ir dar išgirdau įvairius atsikalbinėjimus, kad neva čia pagal galimybes padaryta viskas gerai ir per daug kabinėjuosi.

Bet smagiausia buvo, kai elektros instaliaciją tvarkę „Kėdainių butų“ darbininkai pridūrė, kad jie, elektrikai, dirba taip, kaip jiems yra mokamos algos. Suprask – atlyginimai nedideli, tai mes ir dirbsime atmestinai“, – prisiminęs pokalbį dabar jau šypsosi Egidijus.

Vadovas bandė atsikalbinėti

Vyriškiui nieko kito neliko, kaip vėl kreiptis į „Kėdainių butus“. Šį kartą tiesiai į įmonės vadovą Alvydą Kleivą.

Pašnekovas pasakoja, kad pretenzijas dėl atliktų darbų kokybės išgirdęs A. Kleiva dar bandė atsikalbinėti ir ginti savo darbininkus, tačiau po kurio laiko visgi juos atsiuntė vėl taisyti klaidų.

Ne veltui sakoma, kad trečias kartas nemeluoja. Pagaliau įmonės elektrikai sugebėjo sumontuoti deramą elektros instaliacijos dėžutę, į ją sudėti visus laidus ir uždengti originaliu dėžutės dangteliu.

„Bendrovėje „Kėdainių butai“ dirba be galo darbštūs žmonės, – ironizuoja Egidijus. – Aš tai tikrai tingėčiau net tris kartus važiuoti ir atlikinėti tą patį darbą. Bet ne tai blogiausia. Apmaudu, kad po tokių akibrokštų ir požiūrio į klientą prarandi pasitikėjimą įmone. Nejučia kyla abejonės – nejau kreipiantis dėl kitų namo reikalų ir vėl reikės „muštis“, kad darbai būtų atlikti padoriai?“ – atsidūsta kėdainietis.

Bendrovė atsitvėrė tylos siena

Kad gautume bendrovės „Kėdainių butai“ komentarą, teko gerokai pavargti bei sugaišti nemažai laiko. Įmonės direktoriui A. Kleivai ilgai nepavyko prisiskambinti, o pagaliau susisiekus, buvo paprašyta klausimus pateikti raštu.

Klausimus pateikėme, tačiau laukę net kelias savaites A. Kleivos atsakymų taip ir negavome…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video