Širvintų stadione stipresni buvo „Riteriai“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos ketvirtojo turo rungtynėse sekmadienio vakarą pirmąją sezono nesėkmę patyrė Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė.

Širvintų stadione kėdainiečiai turėjo pripažinti Vilniaus rajono „Riteriai B“ ekipos pranašumą rezultatu 0:1 (0:1).

8 minutės. Į priekį sostinės komanda išsiveržė jau 8-ąją susitikimo minutę po kapitono, saugo Roko Masenzovo taiklaus smūgio (1:0).

Atkaklios. Nors pavojingų situacijų prie „Riterių“ vartų sukūrę buvo ir svečiai, rezultato išlyginti jiems nepavyko.

Po vieną. Vitalijaus Stankevičiaus kariauna Širvintose patyrė pirmąją sezono nesėkmę. Tik kovo pabaigoje startavusiose, finišo tiesiąją spalį pasieksiančiose pirmenybėse kėdainiečiai savo sąskaitoje taip pat turi vieną pergalę ir vienerias lygiąsias.

Lygiosiomis 1:1 pasibaigė debiutinis 2019 m. futbolo sezono mūšis su Pakruojo „Pakruoju“, o antrosiose sezono rungtynėse „Nevėžio“ futbolininkai „pervažiavo“ Kupiškio „Kupiškį“ rezultatu 5:1.

Viduriuke. Po rungtynių su „Riteriais B“ kėdainiečiai su 4 taškais kraityje tarp šešiolikos LFF Pirmoje lygoje besivaržančių komandų rikiuojasi viduriuke – aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tiesa, Kėdainių miesto futbolininkai 2019 m. pirmenybėse turėjo tik tris susitikimus, tuo metu didžioji dalis vienuolikių – jau po keturis.

Kitos. Artimiausias LFF Pirmos lygos rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai vėl žais išvykoje. Balandžio 22 dieną, 16 valandą, Vilniuje V. Stankevičiaus auklėtinių laukia FK „Vilnius“ išbandymas.

Vilniečiai šiame sezone žaidė jau ketverias rungtynes, kurių trejos pasibaigė nesėkmėmis, o paskutiniosios, ketvirtosios šiandien buvo pergalingos.

Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos turnyrinė lentelė po ketvirtojo pirmenybių turo./ www.lietuvosfutbolas.lt nuotr.