„Šiauliai“ krito prieš M. Normanto vedamą „Nevėžį“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionato rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ (6/15) krepšininkai namuose iškovojo itin svarbią pergalę, palauždami svečius iš Šiaulių „Šiaulių“ (6/13). Kėdainiškiai po tikros dramos, dėka Margirio Normanto šaltakraujiškumo, ketvirtajame kėlinyje šventė pergalę rezultatu 70:67 (20:12; 15:27; 16:12; 19:16).

Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje komandos keitėsi taškais ir nė viena komanda nesugebėjo atitrūkti. Tačiau likus 5 minutėms iki finalinės rungtynių sirenos Nickas Zeisloftas smeigė tritaškį ir „Šiauliai“ jau pirmavo – 63:57. Tiesa, jau kitoje aikštės pusėje Tadas Sedekerskis tokiu pat būtų nubraukė svečių pranašumą per pusę.

O likus kiek daugiau negu 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Valerijus Lichodėjus baudų metimais išlygino rezultatą (65:65).

Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o likus 53 sekundėmis M. Normantas pataikęs du baudų metimus leido „Nevėžiui perimti rungtynių iniciatyvą į savas rankas.

Likus 40 sekundžių Kristupo Žemaičio tritaškį metimą išspjovė lankas, o M. Normantas kitoje aikštės pusėje pataikė vieną baudos metimą, ir „Šiauliai“ į tai atsako nebeturėjo.

„Nevėžis“: Margiris Normantas ir Gabrielius Maldūnas (13 atk. kam.) po 13, Valerijus Lichodėjus ir Gintautas Matulis po 12, Lesteris Medfordas 6.

„Šiauliai“: Nickas Zeisloftas 23 (5/9 trit., 24 n.b.), Akeemas Wrightas ir Laurynas Birutis (8 atk. kam.) po 12, Donatas Sabeckis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 8.