„Šiauliai“ išsivežė sudėtingą pergalę iš Kėdainių

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse atsinaujinęs Kėdainių „Nevėžis“ (4/13) šįvakar namuose 72:79 (10:18, 22:23, 22:20, 18:18) pralaimėjo Šiaulių „Šiauliams“ (5/11).

Kaimynai. Abu šie klubai yra turnyro lentelės kaimynai: „Šiauliai“ žengia aštuntoje, „Nevėžis“ – devintoje vietoje. Tiesa, po šio vakaro rungtynių kėdainiečiai smuktelėjo į dešimtą poziciją.

Kabinosi. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šiauliečiai, tačiau keletą kartų rungtynių pabaigoje „Nevėžis“ pabandė kabintis į pergalę. Vis dėlto „Šiauliai“ sužaidė sėkmingiau ir geras varžovų atkarpas užgesino.

Sedekerskis. Neseniai iš Ispanijos į Lietuvą persikėlęs 19-metis Tadas Sedekerskis pasižymėjo ne tik gražiu dėjimu, bet ir per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Normantas. Iš „Lietuvos ryto“ į „Nevėžį“ nuomos pagrindais atvykęs Margiris Normantas per 23 minutes surinko 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Šiaulius“ į pergalę vedė 16 taškų pelnęs Arminas Urbutis (6 atk. kam.), 15 pridėjo Donatas Sabeckis.

Rezultatyviausi. „Nevėžis“: M. Normantas 16, G. Maldūnas 15, T. Sedekerskis 11, V. Koreniukas 10.

„Šiauliai“: A. Urbutis 16, D. Sabeckis 15, L. Birutis 14, N. Zeisloftas 12, A. Wrightas 10.

Trys išvykos. Pirmojoje sausio mėnesio pusėje „Nevėžio“ laukia trys išvykos. Sausio 7 dieną kėdainiečiai „Betsafe-LKL“ dvikovoje išvykoje ginklus surems su lygos čempionų titulą ginančiais Kauno „Žalgirio“ krepšininkais. Sausio 10-ąją Kėdainių ekipa Vengrijoje, Kormendo mieste, FIBA Europos taurės J grupės rungtynėse jėgas išbandys su vietos „Egis“ krepšininkais. Sugrįžę, jau sausio 14-ąją kėdainiečiai pajėgiausio šalies krepšinio čempionato mače išvykoje susikaus su Alytaus „Dzūkija“.

Trys savaitės. Kėdainių „Nevėžis“ savų sirgalių akivaizdoje rungtyniaus sausio 17-ąją. Iššūkį jiems mes J grupės varžovai iš Turkijos – Stambulo „Demir Insaat“ krepšininkai. Mačo pradžia – 18 valandą.