FK „Nevėžis“: antroji pergalė ir paaiškėjęs būsimas varžovas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos septintojo turo rungtynėse Kėdainių stadione antrąją pergalę iškovojo FK „Nevėžio“ vienuolikė. Po atkaklios kovos rezultatu 3:2 (2:0) kėdainiečiai palaužė Klaipėdos „Koralo“ futbolininkus.

Pirmas kėlinys varžovams – „sausas“. 29-ąją mačo minutę įvarčiu pasižymėjo „Nevėžio“ saugas, praėjusio sezono ekipos įvarčių lyderis Aretas Gėgžna (1:0), o jau 34-ąją aikštės šeimininkų pranašumą padvigubino saugas Rokas Mikuckis (2:0).

Atsitiesė po pertraukos. Jau antrojo kėlinio pradžioje, 48-ąją minutę, 11 metrų baudinį realizavo svečių saugas Marius Stonkus (2:1). 56-ąją susitikimo minutę rezultatą išlygino klaipėdiečių puolėjas Serhii Lozinskyi (2:2).

Pergalę „Nevėžiui“ užtikrino R. Mikuckis, antrąsyk varžovų vartininką nuginklavęs 74-ąją mačo minutę (3:2).

Devinti. Tarp penkiolikos LFF Pirmoje lygoje besivaržančių komandų Kėdainių „Nevėžis“ su dvejomis pergalėmis, dvejomis lygiosiomis ir tiek pat nesėkmių žygiuoja devintas.

Įvarčiai – šeši. Per šešis 2017 m. LFF Pirmos lygos susitikimus kėdainiečiai yra pelnę šešis įvarčius. Tris jų įmušęs A. Gėgžna, du – R. Mikuckis, vieno autorius – Andrei Liasiuk.

Trys išvykos. Šį mėnesį „nevėžiečių“ laukia dar trys LFF Pirmos lygos mačai. Visi jie – išvykose: Trakuose (su „Trakais B“), Telšiuose (su „Džiugu“) ir Kaune (su „Stumbru B“).

Paaiškėjo II etapo varžovas. Šiandien Vilniuje, federacijos būstinėje buvo ištraukti LFF taurės II etapo burtai, 24 turnyre dalyvaujančias komandas suskirstę į 12 porų.

Pirmajame etape varžėsi keturių žemesniųjų LFF čempionatų (Pirmos lygos, II lygos, III lygos bei IV lygos) atstovai, o šiame į kovą stoja ir A lygoje žaidžiančios komandos.

Kėdainiečiai, pirmajame etape nukovę Kazlų Rūdos „Šilą“ rezultatu 5:0 (2:0), antrajame jėgas išbandys su LFF II lygoje Pietų zonoje rungtyniaujančia Vilniaus „Panerio“ ekipa.

II etapo mačai numatyti gegužės 26-28 dienomis. Kėdainiečiai turės namų aikštės pranašumą.

Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos turnyrinė lentelė po septintojo turo.