FK „Nevėžis“: nušlavęs „žalgiriečius“, tampa pirmenybių lyderiu

Šįvakar Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai sužaidė atkeltas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos pirmojo turo rungtynes Vilniuje su vietos „Žalgiris B“ ekipa.

Sutriuškino. A lygoje rungtyniaujančio Vilniaus „Žalgirio“ klubo dublerius, prieš susitikimą su kėdainiečiais pasipildžiusius keliais pagrindinės komandos žaidėjais, Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai nušlavė rezultatu 7:2 (3:1).

Pradžioje bandė kabintis. Pirmąjį tikslų smūgį rungtynėse į kėdainiečių vartus jau 9-ąją mačo minutę paleido pagrindinės „Žalgirio“ komandos saugas Simonas Urbys (1:0).

Atsakė trimis. Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkų įvarčių LFF stadione tirada prasidėjo 33-ąją susitikimo minutę.

Ledus pralaužė ir rungtynių rezultatą išlygino „Nevėžio“ vienuolikės saugas Aretas Gėgžna (1:1). Vos po trijų minučių savo atstovaujamą ekipą į priekį išvedė saugas Rimvydas Lipnevičius (2:1), o 39-ąją rungtynių minutę taikliu 11 metrų baudiniu kėdainiečių pranašumą padidino vienuolikės saugas Evaldas Kugys (3:1).

Įvarčių pasiutpolkė ir Kugio hetrikas. Įsibėgėjęs „Nevėžis“ antrajame rungtynių Vilniuje kėlinyje ne tik kad nesiruošė sustoti, bet dar ir įjungė aukštesnę pavarą.

65-ąją minutę tašką švieslentėje pridėjo kėdainiečių puolėjas Ernestas Mickevičius (4:1), 67-ąją ir 75-ąją vienas po kito sekė dar du E. Kugio įvarčiai (6:1).

Rezultatyviausias 2018 m. LFF Pirmos lygos sezono futbolininkas E. Kugys šįvakar pelnė 3, o šiame sezone iš viso per septynerias rungtynes savo sąskaitoje turi 5 įvarčius.

76-ąją minutę rezutatą šiek tiek sušvelnino šešiolikmetis vilniečių atstovas Meinardas Mikulėnas (2:6).

79-ąją dubliu pasižymėjo R. Lipnevičius (7:2).

Tarp šešiolikos – pirmi. Po pergalės prieš Vilniaus „Žalgiris B“ futbolininkus rezultatu 7:2 Kėdainių „Nevėžio“ ekipa šoktelėjo į pirmą šešiolikos LFF Pirmos lygos komandų įskaitos poziciją.

Tiesa, šiuo metu „Nevėžio“ vienuolikė, kaip ir dvi Kauno ekipos –  „Hegelmann Litauen“ bei „Stumbras B“, yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau negu likusios čempionato dalyvės.

Kitos. Artimiausias LFF Primos lygos rungtynes Kėdainių futbolininkai namų stadione gegužės 12 dieną, 13 valandą, žais su Telšių „Džiugu“.

Šešioliktfinalyje susikaus su pakruojiečiais. Trečiadienį LFF būstinėje sostinėje paaiškėjo 2019 m. „SHARP LFF taurės“ sezono trečiojo etapo – šešioliktfinalio – poros. Burtų keliu iš 32 komandų buvo sudarytos 16 porų.

Burtų traukimo ceremonijoje dalyvavo ir legendinis Lietuvos futbolininkas bei treneris Benjaminas Zelkevičius, kuris per savo karjerą iškovojo tris LFF taurės trofėjus.

Ceremonijos metu savo porininką sužinojo ir Kėdainių „Nevėžis“ – LFF Taurės šešiolikfinalyje kėdainiečiai išvykoje susitiks su Pakruojo „Pakruojo“ futbolininkais, kurie taip pat rungtyniauja LFF Pirmoje lygoje.

Trečiojo Taurės etapo rungtynės vyks gegužės 24-28 dienomis.