Žemaitijoje – pergalė, „Nevėžis“ kyla į penktąją vietą

Antradienio vakarą Telšių stadione vykusiose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės. Išvykoje kėdainiečiai „pervažiavo“ Telšių „Džiugo“ vienuolikę rezultatu 4:1 (2:0). Po pergalės Telšiuose FK „Nevėžis“ pakilo į penktąją LFF Pirmos lygos turnyrinės lentelės poziciją.

Keturi žaidėjai – keturi įvarčiai. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai. Jau 17-ąją susitikimo minutę įvartį savo komandai pelnė kėdainiečių saugas, rezultatyviausias komandos žaidėjas Aretas Gėgžna (0:1). 40-ąją minutę „Nevėžio“ komandos pranašumą padvigubino saugas Rokas Mikuckis (0:2).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, „Džiugo“ deficitą sušvelnino Telšių ekipos saugas Artūras Rudokas (1:2). Tiesa, aikštės šeimininkų pasispardymas tuo ir baigėsi, mat jau 69-ąją mačo minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė puolėjas Evaldas Kugys (1:3), o 90-ąją pergalę galutinai užtvirtino kėdainiečių saugas Kiryl Shreitar.

Atidėtos. Šios rungtynės Telšiuose buvo atidėtos iš LFF Pirmos lygos turo.

Aštuntosios. Šiame Pirmos lygos sezone Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė jau yra sužaidusi aštuonis mačus. Keturiuose kėdainiečiai šventė pergalę, dukart užbaigė lygiosiomis ir dukart suklupo. Savo sąskaitoje kėdainiečiai turi 12 įvarčių.

Dešimtuke – du kėdainiečiai. Rezultatyviausių Pirmos lygos žaidėjų dešimtuke rikiuojasi ir du kėdainiečiai. Pagal pelnytus įvarčius devintas visoje lygoje yra A. Gėgžna (4 įvarčiai), dešimtas – R. Mikuckis (3 įvarčiai).

Trys pergalės – šešiomis pozicijomis aukščiau. Akivaizdu, kad sezono pradžioje kėdainiečiai buvo kritę į gilią duobę. Dar visai neseniai jie rikiavosi vienuoliktojoje LFF Pirmos lygos turnyrinės lentelės vietoje. Po trijų iš eilės pergalių – prieš Klaipėdos „Koralą“ (3:2), Trakų „Trakai B“ (2:0) ir Telšių „Džiugą“ FK „Nevėžis“ šoktelėjo iki penktosios turnyro lentelės pozicijos.

Išbandymas. Kitą antradienį išvykoje, devintojo turo rungtynėse Kėdainių vienuolikė ginklus surems su LFF Pirmos lygos lyderiais, šešias pergales, vienas lygiąsias ir vieną pralaimėjimą savo sąskaitoje turinčiais Kauno „Stumbras B“ futbolininkais.

Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos turnyro lentelė po aštuonių turų.