Žemaičiai „subyrėjo“ Kėdainių stadione

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos šeštojo turo rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė savų sirgalių akivaizdoje sutriuškino Kretingos „Minijos“ futbolininkus rezultatu 5:0 (2:0).

Vienos geresnių sezone. Šis mačas Kėdainių futbolininkams buvo vienas geriausių prieš pusantro mėnesio startavusiame 2019 m. LFF Pirmos lygos sezone.

Dvi galimybes išnaudojo jau per pirmą kėlinį. Pirmąjį įvartį į klaipėdiečių vartus 28-ąją minutę pasiuntė aikštės šeimininkų saugas Evaldas Kugys (1:0). 39-ąją minutę rezultatą padvigubino „Nevėžio“ saugas Rimvydas Lipnevičius (2:0).

Pirmąjį emocingų rungtynių Kėdainių stadione kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo rezultatu 2:0.

Išvarė Gražį. Beje, pirmasis susitikimo kėlinys baigėsi ne vien su dviem „Nevėžio“ įvarčiais savoje sąskaitoje, bet ir be vieno žaidėjo sudėtyje.

43-ąją mačo minutę po antrosios rungtynių arbitrų skirtos geltonos kortelės iš aikštės buvo pašalintas „Nevėžio“ gynėjas Deividas Gražys.

Tęsė „bombardavimą“. Vienuolikės žaidėjo pašalinimas iš aikštės „Nevėžio“ futbolininkus paskatino susikoncentruoti dar labiau.

Antrajame kėlinyje Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai ne tik sėkmingai gynėsi – artėjant rungtynių pabaigai jie „užbombardavo“ svečių vartus net trimis įvarčiais.

Visi jie buvo pelnyti per paskutiniąsias dešimt rungtynių su Kretingos „Minija“ rungtynių minučių.

81-ąją ir 89-ąją minutes pirmuosius du įvarčius sezone į savo sąskaitą įsirašė „Nevėžio“ puolėjas Ernestas Mickevičius. 84-ąją dar vienu įvarčiu kėdainiečių pranašumą padidino vienuolikės saugas Tautvydas Amalas.

Ketvirti. Po įtikinamos pergalės LFF Pirmos lygos šeštajame ture Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai kyla į ketvirtąją poziciją šešiolikos ekipų įskaitoje.

Trys pergalės, nesėkmė – viena. Šiame LFF Pirmos lygos sezone Kėdainių futbolininkai yra sužaidę šešerias rungtynes. Tris kartus kėdainiečiai šventė pergales, sykį – suklupo, du susitikimai pasibaigė lygiosiomis.

+9. V. Stankevičiaus kariauna 2019 m. pirmenybėse yra įmušusi 12 įvarčių, tuo metu į savus vartus praleido tik 3.

Kitos. Artimiausias rungtynes „Nevėžis“ LFF Pirmos lygos čempionate gegužės 8 dieną, 18 valandą, Vilniuje žais su vietos „Žalgiris B“ ekipa.