Dvyliktoji sezone: kėdainiečiai iškovojo pergalę prieš trakiškius

Šeštadienio popietę Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai sužaidė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos dvidešimtojo turo rungtynes, kurios pasibaigė pergalingai.

Susitvarkė su trakiškiais. Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė savų sirgalių akivaizdoje LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo rungtynėse rezultatu 3:1 (1:1) iškovojo pergalę prieš Trakų „Trakai B“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dvyliktąją pergalę šiame sezone.

Po pirmojo – lygu. 26-ąją minutę pirmasis pasižymėjo Kėdainių vienuolikės legionierius, urugvajietis Nicolas Noriega (1:0). Vis dėlto besibaigiant pirmajam mačo kėliniui Trakų vienuolikės atstovas Elvinas Ališauskas realizavo 11 metrų budinį ir rezultatą išlygino (1:1).

Antrajame kėlinyje, 60-ąją minutę, tuo pačiu – tiksliu 11 metrų baudiniu – atsakė „Nevėžio“ saugas Aretas Gėgžna (2:1).

Pergalę savų sirgalių akivaizdoje 88-ąją minutę taikliu smūgiu į varžovų vartus užtvirtino kėdainiečių saugas Evaldas Kugys (3:1).

Antri. Po pergalės prieš trakiškius Kėdainių „Nevėžis“ (19 rungtynių, 40 taškų, 12 pergalių, 4 lygiosios, 3 pralaimėjimai, 51 įmuštas įvartis, 23 – praleisti) pakilo į antrąją LFF Pirmos lygos turnyro lentelės poziciją.

Pirmojoje – Panevėžio „Panevėžys“, trečiojoje – Telšių „Džiugas“. Pastarasis kaip ir „Nevėžis“ savo sąskaitoje turi 40 taškų, tačiau jau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Kitos. Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė sekmadienį, rugsėjo 23 dieną namų stadione žais su Vilniaus „Vilniaus Vyčio“ ekipa. Mačo pradžia – 16 valandą.