Dviženklį deficitą panaikinęs „Nevėžis“ kluptelėjo Pasvalyje

Šeštadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mače išvykoje, Pasvalyje, Kėdainių „Nevėžis“ (3/10) turėjo pripažinti vietos „Pieno žvaigždžių“ (6/8) pranašumą rezultatu 75:82 (9:29, 32:22, 13:12, 21:19).

Ramūno Cvirkos auklėtiniai šiek tiek užtruko, kol pajuto žaidimo ritmą – pirmąjį kėlinį kėdainiečiai pralaimėjo rezultatu 9:29. Antrajame svečiai demonstravo geresnį žaidimą – ketvirtį laimėjo 32:22.

Ilsėtis į didžiąją pertrauką komandos išėjo „Pieno žvaigždėms“ pirmaujant rezultatu 51:41.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečiai jau kvėpavo aikštės šeimininkams į nugaras – 70:72, bet pergalę šventė mačo pabaigą tiksliau sužaidę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai – 82:75.

Kėdainių „Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas 14, Jamesas Woodaras ir Valerijus Lichodejus (9 atk. kam.) – po 12, Justas Tamulis ir Rytis Juknevičius – po 10.

Pasvalio „Pieno žvaigždžės“: Trevonas Hughesas 17 (7 atk. kam.), Viačeslavas Bobrovas 13 (7 atk. kam.), Tomas Lekūnas, Artūras Ausėjis ir Steponas Babrauskas – po 11.

Kitas „Betsafe–LKL“ rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai žais gruodžio 12 dieną. Savų sirgalių akivaizdoje kėdainiečiai 18 valandą stos į kovą su Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa.