Dažomi autobusų laukimo paviljonai

Kėdainių mieste tvarkomi ir dažomi autobusų laukimo paviljonai. Miesto seniūno Algirdo Krivičiaus teigimu, šiuos darbus atlikti buvo būtina, nes dažai jau buvo nublukę, taip pat ne vienas paviljonas nukentėjo ir nuo chuliganų rankų.
Darbus atlieka įmonė
Autobusų laukimo paviljonų dažymo darbus atlieka seniūnijos samdoma įmonė. Darbai vyko visą mėnesį ir šiuo metu jau eina į pabaigą.
„Autobusų stotelės dažomos įprastine mėlyna spalva. Dažymo darbus atlieka įmonė. Stotelės yra dažomos ir atnaujinamos kasmet. Jei seniūnija nuolat jų neprižiūrėtų, jos tiesiog surūdytų“, – paaiškino A. Krivičius.
Kabinti nevalia
Seniūno teigimu, stotelių priežiūros darbai vyksta ištisus metus.
„Būna, kad suoliukus kas subraižo, tai kokiais skelbimais apklijuoja, tai išpaišo, išpurvina. Visokių žmonių yra, tad reikalinga nuolatinė priežiūra. Darbo tikrai netrūksta, nes stotelės kenčia nuolat. Žinoma, būtų geriau, kad to darbo mums būtų mažiau, bet yra kaip yra“, – konstatavo A. Krivičius.
Kėdainių miesto seniūnas sako, kad autobusų laukimo paviljonai nėra skelbimų lenta ir ten skelbimų kabinti išvis nevalia, o apie stiklų daužymą jis atsiliepia griežtai ir paprastai – tai vandalizmo aktas.
„Tie, kurie niokoja mūsų visų turtą – yra vandalai ir chuliganai. Jie turi būti baudžiami. O įvairių plakatų ar skelbimų kabinimas ar klijavimas ant paviljonų stiklų irgi nėra geras dalykas. Paviljonai yra skirti žmonėms, laukiantiems autobuso, pasislėpti nuo vėjo, lietaus ar saulės, o ne kabinti skelbimus. Kas po to juos nuvalys? Juk neretai tenka gramdyti, o taip ir stiklas būna sugadinamas. Žinoma, nekalbu apie tuos, kurie tai daro legaliai, viską suderinę“, – kalbėjo miesto seniūnas.
Dažo suoliukus ir turėklus
Kėdainių mieste ne tik šienaujama žolė, renkamos šiukšlės, bet ir dažomi suoliukai bei turėklai. Suoliukų dažymo darbai jau eina į pabaigą. Taip pat dažomi visi nublukę ir savo spalvą praradę mieste esantys turėklai. Tad jei norėsite prisėsti ir pasišildyti saulutėje, būkite atidūs – perdažyti miesto suoleliai turi džiūti vieną ar dvi dienas. Tiesa, darbininkai įspėja norinčius prisėsti ir priklijuoja įspėjimą, kad suoliukas ką tik nudažytas.