Skip to content

Buvęs restoranas „Svirnelis“ savo pirkėjo dar nesurado

 Buvęs restoranas „Svirnelis“ savo pirkėjo dar nesurado

Unikalioje vietoje, Babėnų pušyno apsuptyje esantis kadaise buvusio labai populiaraus restorano „Svirnelis“ pastatas šiuo metu yra apleistas. Jam reikalingas kapitalinis remontas. Skelbimų portaluose mirga pasiūlymai šį pastatą įsigyti.

Pastato pardavimu užsiimantis nekilnojamojo turto brokeris net neabejoja – šis unikalus statinys anksčiau ar vėliau ras savo naująjį šeimininką.

Daug privalumų

Nekilnojamojo turto brokeris Gintaras Jurgaitis skelbia, kad šis unikalus objektas turi labai daug privalumų: nuostabi vieta pušyno apsuptyje, pastatas miesto teritorijoje, nėra jokių kaimynų, atskiras privažiavimas, iki Babėnų tvenkinio – vos 400 metrų, iki geležinkelio stoties – 2,7 kilometro, iki miesto centro – vos 5 kilometrai.

Pastatų kompleksą sudaro buvęs restorano pastatas, ūkinis pastatas, kiemo rūsys.

Pastato plotas kiek didesnis nei tūkstantis kvadratinių metrų. Aplink pastatą yra net 60 arų žemės sklypas.

Objektas gali būti ne tik komercinės, bet ir gyvenamosios paskirties. Objekto kaina – 99 tūkst. eurų.

[quote author=”Aut. past.”]Skelbimų portaluose mirga pasiūlymai šį pastatą įsigyti. Pastato pardavimu užsiimantis nekilnojamojo turto brokeris net neabejoja – šis unikalus statinys anksčiau ar vėliau ras savo naująjį šeimininką.[/quote]

Reikalingas remontas

Tiesa, neslepiama, kad pastatui reikalingas kapitalinis remontas. Bene didžiausią žalą pastatui padarė 2017 metais kilęs gaisras. Tuomet atvira liepsna degė apleisto, nenaudojamo restorano stogas.

Gaisro metu sudegė medinės stogo konstrukcijos ir nudegė didelė dalis stogo.

Mūrinis dviejų aukštų su mansarda, dvišlaičiu stogu pastatas buvo padegtas tyčia arba jį žmonės padegė neatsargiai elgdamiesi su ugnimi.

Ras šeimininką

Pastato pardavimu užsiimantis nekilnojamojo turto brokeris net neabejoja – šis unikalus statinys anksčiau ar vėliau ras savo naująjį šeimininką.

„Kiekvienas nekilnojamojo turto objektas anksčiau ar vėliau randa savo pirkėją. Pirkėjai šiuo unikaliu pastatu domisi, klausia kainos, apžiūri, vertina.

Žinoma, tokį pastatą nėra lengva parduoti, nes tai nėra naujos statybos kotedžas, nėra naujos statybos būstas.

Visgi, tai yra sena statyba, reikalaujanti remonto, rekonstrukcijos. Bet graži vieta ir daug kitų privalumų visa tai atsveria“, – komentavo nekilnojamojo turto brokeris G. Jurgaitis.

Daugiau: Restaurant in Alanya

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video