Baltijos šalių čempionate – trys čempionai iš Kėdainių

Birštone vykusiame Baltijos šalių sportinio ėjimo komandiniame čempionate ir tarptautinėse XXXII olimpinio vicečempiono A. Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose mūsų kraštiečiams sportininkams šypsojosi Fortūna.

Trys iš penkių – čempionai

Net penki Kėdainių sporto centro sportininkai, treniruojami Roberto Kaselio, atstovavo Lietuvai Baltijos šalių čempionate. Trys iš jų – Austėja Kavaliauskaitė, Toma Dailidonytė ir Arminas Rudenka – tapo Baltijos šalių sportinio ėjimo čempionais.

T. Dailidonytė triumfavo 3 km distancijoje (14:43 min.), o Arminas Rudenka (50:48 min.) ir A. Kavaliauskaitė (50:51 min.) – ilgiausioje – 10 km distancijoje.

Beje, A. Kavaliauskaitė praėjusį savaitgalį dalyvavo Pasaulio sportinio ėjimo komandiniame čempionate Kinijoje, Taicango mieste. Kinijoje kėdainietė 10 km įveikė per 51 min. 57 sek. ir jaunimo grupėje užėmė 29 vietą.

Kėdainių atstovas Mantas Junčys 10 km distancijoje iškovojo antrąją vietą (52:27 min.), o kraštietė Urtė Gudzikaitė 5 km rungtyje liko ketvirta (27:19 min.).

Jaunimas pasirodė ne ką prasčiau

Tarptautinėse XXXII olimpinio vicečempiono A. Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose tarp jauniausiųjų dalyvių pirmąją vietą iškovojo Justė Kvedaraitė (1 km, 5:17 min.), o Samanta Knivaitė – trečiąją (5:46 min.).

Tarp 2005-2006 metais gimusių sportininkų sidabro medalį iškovojo Augustė Kvedaraitė (5:14 min.), Aiva Bilevičiūtė liko septinta, Augustė Gudzikaitė – aštunta.

To paties amžiaus berniukai ėjo 3 kilometrus. Šioje rungtyje Martynas Kniva iškovojo antrąją vietą (16:37 min.).

Jaunučių amžiaus grupėje penktoje vietoje liko Gabrielė Lukošiūtė (17:18 min.), septyniolikta – Silvija Gudzikaitė (21:48 min.).

Trečias 10 km trasos finišo liniją kirto Arnoldas Liutinskis (53:01 min.).