Ar apsimoka būti „Lifosos“ laikinuoju administratoriumi?

 Ar apsimoka būti „Lifosos“ laikinuoju administratoriumi?

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Visai neseniai paskelbus naują konkursą „Lifosos“ laikinojo administratoriaus pareigoms eiti, oficialiai prasidėjo ir antrieji suspenduoti įmonės darbo metai. Sankcijų slegiama įmonė, ko gero, tapo vienu iš nedaugelio verslų, veikiančių Lietuvoje, ir bandančių išsikapanoti iš ES sankcijų mėsmalės. Kuri, tarp kitko, kitose ES šalyse kažkodėl veikia gerokai švelniau.

Skelbta, kad laikinojo administratoriaus konkurse dalyvavo trys įmonės, iš kurių Finansų ministerija ir išrinko laimėtoją.

Be to, dvišalėje sutartyje, kurioje pati „Lifosa“ net nefigūruoja, aptariamas ir laikinojo administratoriaus atlyginimas. Finansų ministerijai ir laikinajam administratoriui susitarus dėl atlyginimo, jį mokėti turi… „Lifosa“, kuri net nėra sutarties šalis.

Tačiau tai, dar ne visi šitokios tvarkos kuriozai. Paaiškėjo, kad buvusio laikinojo administratoriaus finansai, jam dirbant su „Lifosa“ išaugo kelias dešimtis kartų.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio „Rinkos aikštėje“.

4 Komentarai

  • Geras valstybinis reketas!

  • Ar nepigiau butu ji ismaudyti sieros rugstyje … .

  • Jie Lifosai užkaria ant galvos žandarą,už kurio reketą gamykla dar turi ir susimokėti…

    • Ir dar jis kenkia gamyklai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.

Rekomenduojame parsisiųsti:

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Skip to content