Skip to content

Visų Šventųjų dieną – pranešimas apie užminuotą traukinį

 Visų Šventųjų dieną – pranešimas apie užminuotą traukinį

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Lapkričio 1-osios vakarą – Visų Šventųjų dieną – ne visi žmonės sutiko ramiai. Penktadienio vakarą iš Vilniaus į Klaipėdą vykusiame traukinyje buvo paskelbtas pavojus dėl bombos. Kėdainių geležinkelio stotyje sustojusį traukinį apspito specialiosios tarnybos. Po pusvalandį trukusių paieškų buvo nutarta leisti traukiniui važiuoti, o asmens, pranešusio apie sprogmenį, ieško policija. 

Rimtas pranešimas

Pirminiais duomenimis, Bendrajame pagalbos centre 18 val. 10 min. gautas pranešimas apie esą užminuotą traukinį. Specialiosios tarnybos reagavo nedelsiant – Kėdainių geležinkelio stotyje sustojusį traukinį apsupo pareigūnai. Jie, kartu su geležinkelio darbuotojais,  traukinyje ieškojo bombos ir pranešėjo apie sprogmenį. Pareigūnai, atlikę vizualią visų vagonų apžiūrą, nieko įtartino nepastebėjo, todėl po pusvalandžio traukiniui leista toliau vežti keleivius.  

Ieško policija

Lapkričio 1-osios vakarą traukinyje pokštavusiam piliečiui gresia rimti nemalonumai. Jo ieško policija. Spėjama, kad vyriškis galėjo būti neblaivus, mat kalbėjo ne itin rišliai. Melagingas pranešimas visuomenei apie gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę yra nusikaltimas arba baudžiamasis nusižengimas viešajai tvarkai ir už šią nusikalstamą veiką numatyta baudžiamoji atsakomybė. Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to kilo žmonių sumaištis ar buvo padaryta didelės turtinės žalos, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video