Kultūrizmo varžybose – kėdainiečių sėkmė

Tradicinėse atvirosiose „XXII Vilniaus kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, figūros, kūno fitneso, wellness ir bikinio fitneso pirmenybėse“, atskirose kategorijose, dalyvavo kėdainiečiai, sportuojantys sporto klube „X FORMA“.

Mykolas Bieliauskas kategorijoje „Figūra“ (per 182 cm) iškovojo bronzos medalį, o Lukas Brazinskas kategorijoje „Jaunimo figūra iki 23-ejų metų“ užėmė 6-ąją vietą.

Gilias kultūrizmo tradicijas turinčios Šiaulių miesto atvirosios pirmenybės šiais metais rengiamos jau 42-ąjį kartą. Kartu vyko ir „XXI Saulės taurės“ varžybos. Turnyras vyko gegužės 11 dieną.

„Jaunimo kultūrizmo“ kategorijoje (iki 18 metų) Lukas Brazinskas pasipuošė bronzos medaliu, o Mykolas Bieliauskas „Absoliučioje vyrų figūros“ kategorijoje tapo prizininku ir namo parvežė trečiosios vietos medalį.