FK „Nevėžis“ su „braliukais“ sužaidė lygiosiomis

Kėdainių „Nevėžis“ aktyviai tęsia pasirengimą artėjantiems pirmiesiems Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 2019 m. sezono švilpukams, kurie, numatoma, nuaidės jau šio mėnesio pabaigoje.

Išlygino antrojoje pusėje

Šiandien kėdainiečiai kaimyninėje Latvijoje susitiko su aukščiausioje šalies futbolo lygoje startuojančia BFC „Daugavpils“ ekipa. Mačas pasibaigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje Kėdainių vienuolikę į priekį išvedė taiklus ekipos gynėjo Deivido Mikalausko smūgis, tačiau latviai antrajame kėlinyje rezultatą išlygino.

Jau šešerios kontrolinės

Pasirengimo 2019 m. LFF Pirmos lygos sezonui kontrolinių rungtynių cikle Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė sužaidė jau šešerias rungtynes.

Penkerios vyko vasario mėnesį. Išvykoje Latvijoje, Olaine mieste, kėdainiečiai susitvarkė su vietos FK „Olaine“ ekipa įtikinamu rezultatu 6:3 (3:0). Šiame mače varžovų vartus „bombardavo“ rezultatyviausias praėjusio LFF Pirmos lygos sezono žaidėjas Evaldas Kugys, pelnęs keturis įvarčius, ir „Nevėžio“ saugas Aretas Gėgžna, pasižymėjęs dukart.

Baltarusijoje kėdainiečiai neturėjo vargo su Grodno „Neman“ dublerių ekipa ir iškovojo pergalę „sausai“ – 3:0 (1:0). Du įvarčius kėdainiečiams pelnė E. Kugys, vieną – klubo peržiūroje dalyvaujantis futbolininkas.

Pirmąją ir kol kas vienintelę nesėkmę pasirengimo sezonui etape FK „Nevėžis“ patyrė Vilniaus „Sportimos“ manieže, kovoje su praėjusių metų A lygos bronzos medalių savininkais – FK „Riteriais“. Aikštės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 2:1 (1:0). Įvartį Kėdainių vienuolikei pelnė ekipos saugas Martynas Vasiliauskas.

FK „Nevėžis“ pirmosiose namų rungtynėse šįmet susitiko su būsimu varžovu LFF Pirmoje lygoje – Telšių „Džiugu“. Mačas su žemaičiais pasibaigė kėdainiečių pergale rezultatu 3:0 (3:0). Visus įvarčius Kėdainių vienuolikė pelnė pirmajame kėlinyje, kuriame dukart pasižymėjo E. Kugys ir sykį – klubo peržiūroje esantis žaidėjas.

Tiesa, po pergalės prieš žemaičius laiko atsikvėpti FK „Nevėžis“ turėjo labai nedaug, mat jau kitą dieną kėdainiečiai vyko į Jonavą, kur rungtyniavo su kelis sezonus A lygoje dalyvavusiu FK „Jonava“. Mačas kaimyniniame rajone pasibaigė lygiosiomis 0:0.

Kovą – dar bent dvejos

Šeštadieninis susitikimas su Daugpilio ekipa – kovo mėnesį pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis. Pirmąjį pavasario mėnesį įtemptame Kėdainių „Nevėžio“ draugiškų rungtynių grafike – dar mažiausiai du įrašai.

Jau netrukus Jonavoje vyks antrasis susitikimas su FK „Jonava“, o mėnesio viduryje „nevėžiečiai“ vėl surems ginklus su kaimynais latviais. Į Kėdainių stadioną atvyks FK „Rezekne“ vienuolikė.