„Nevėžio“ vienuolikė parklupdė Pirmos lygos lyderius

Šeštadienio popietę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos penktojo turo rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė rezultatu 1:0 (1:0) savų sirgalių akivaizdoje įveikė iki tol sezone neklupusius Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Ambicijų šiame Pirmos lygos sezone iškovoti čempionų vardus neslepiančiai „Bangos“ ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių iš eilės pergalingai pasibaigusių susitikimų.

Vienintelį rungtynių įvartį dar pirmajame mačo kėlinyje, 23-ąją minutę, įmušė Kėdainių ekipos legionierius, japonas Tohru Kobayashi – „Pato“.

Saugo ir puolėjo pozicijose galintis rungtyniauti „Pato“ šiame sezone pasižymėjo antrąjį kartą.

Po šios pergalės „Nevėžis“ pakilo į trečiąją LFF Pirmos lygos turnyro lentelės poziciją. Kėdainiečiai yra iškovoję jau tris pergales, kartą sužaidė lygiosiomis, sykį pralaimėjo.

Kitas rungtynes FK „Nevėžis“ namų stadione žais gegužės 4 dieną. Iššūkį aikštės šeimininkams mes Alytaus „Dainavos“ vienuolikė.
Pirmenybių lyderių vaidmenį dzūkai perėmė po to, kuomet kėdainiečiams pralaimėję gargždiškiai smuktelėjo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Kėdainių „Nevėžio“ ir Alytaus „Dainavos“ akistata prasidės 18:30 val.