FK „Nevėžis“ kluptelėjo trečiajame ture

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos trečiojo turo rungtynėse pirmąją sezono nesėkmę patyrė Kėdainių „Nevėžio“  vienuolikė.

Dvikovoje Kėdainių stadione penktadienio pavakarę aikštės šeimininkai nusileido Pakruojo „Pakruojui“ rezultatu  0:1 (0:0).

Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas antrajame susitikimo kėlinyje. 48-ąją minutę į kėdainiečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Savo proga pasinaudojo ir baudinį realizavo „Pakruojo“ ekipos gynėjas Donatas Strockis.

Šiame LFF Pirmos lygos sezone Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai taip pat yra iškovoję pergalę prieš Kupiškio „Kupiškį“, o su Utenos „Uteniu“ sužaidė lygiosiomis.

Po vakarykščio pralaimėjimo ir šįvakar kitų komandų sužaistų rungtynių Kėdainių vienuolikė iš antrosios pirmenybių turnyro lentelės pozicijos krestelėjo į penktąją.

2018 m. LFF Pirmoje lygoje – antrosiose pagal pajėgumą šalies pirmenybėse – dalyvauja keturolika šalies komandų.

Kitas rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais išvykoje uostamiestyje. Iššūkį Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniams kitą penktadienį, balandžio 13 dieną, mes Klaipėdos „Koralo“ vienuolikė.