Skip to content

Prašo vairuotojų atidumo Pavasario gatvėje

 Prašo vairuotojų atidumo Pavasario gatvėje

Kėdainių mieste, Pavasario g., prie pėsčiųjų perėjos, esančios šalia ,,Ryto“ progimnazijos, yra įrengti draudžiamieji kelio ženklai ,,Stovėti draudžiama“ su papildomomis lentelėmis, nurodančiomis ženklų galiojimo zoną. Tai reiškia, kad transporto priemonėms draudžiama stovėti toje kelio pusėje, kurioje yra ženklas. Šie ženklai įrengti ne veltui, o tam, kad eismas būtų saugus ir visi jo dalyviai netrukdytų vieni kitiems.

Deja, šių kelio ženklų paiso ne visi vairuotojai – automobiliai paliekami stovėti ženklų galiojimo zonoje, ir taip pažeidžiamos Kelių eismo taisyklės, palikti stovėti automobiliai trukdo eismui, susidaro transporto priemonių spūstys, ir taip iškyla pavojus kitiems eismo dalyviams, ypač vaikams. Ryte gatvėje eismas labai intensyvus, visi skuba, tad iki nelaimės – tik vienas žingsnis. Vairuotojų, paliekančių automobilius, atsakomybės nebuvimas, gali ne tik prišaukti administracinę atsakomybę, bet ir baigtis didele nelaime.

Policijos pareigūnai dėl šių Kelių eismo taisyklių pažeidinėjimo vykdo aktyvias priemones, fiksuoja nustatytus pažeidimus. Ir ateityje toks vairuotojų elgesys policijos nebus toleruojamas – bus imtasi poveikio priemonių pažeidėjų atžvilgiu.

Prašome visus vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, stebėti kelio ženklus, neignoruoti jų ir nekelti pavojaus kitiems eismo dalyviams. Pasiteisinimai, kad transporto priemonės nėra kur pastatyti, negalioja prieš įstatymus, kurių privalome laikytis visi.

Taip pat prašome artimųjų, atvežančių vaikus į mokymo įstaigą, išlaipinti juos tik leistinose vietose, ne pėsčiųjų perėjoje, nekeliant pavojaus jų ir kitų eismo dalyvių atžvilgiu. Kelių eismo taisyklėse numatyta, kad ,,sustoti ir stovėti draudžiama pėsčiųjų perėjose ir arčiau kaip 5 m atstumu prieš jas“. Taigi net ir trumpam stabtelėdami pažeisdami šį reikalavimą, keliate pavojų savo atžalai ir kitiems eismo dalyviams.

Policija tikisi, kad vairuotojai ne tik Pavasario g., bet ir kituose keliuose bus atsakingi, gerbs kitus eismo dalyvius, tuo pačiu ir save, kaip vairuotoją, kelyje saugantį save ir kitus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video