Finišo tiesiojoje nepaliko vilčių sostinės futbolininkams

Paskutinėse 2017-ųjų metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos namų rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ be didesnio vargo įveikė Vilniaus „Žalgirio“ dublerius rezultatu 3:1 (0:0).

Visus tris įvarčius Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė pelnė antrojoje susitikimo dalyje. 47-ąją minutę pasižymėjo „Nevėžio“ saugas Tomas Rakašius, 49-ąją varžovų vartininką nuginklavo kėdainiečių saugas Andrei Liasiuk, o 62-ąją susitikimo minutę 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo saugas Erikas Skripkinas.

Varžovų gretose 75-ąją minutę 11 metrų baudiniu pasižymėjo ir vilniečių atsilikimą sušvelnino „Žalgirio B“ saugas Karolis Uzėla.

LFF Pirmos lygos turnyro lentelėje tarp penkiolikos ekipų kėdainiečiai žygiuoja šešti. Šiame, finišo tiesiąją netrukus pasieksiančiame sezone „Nevėžis“ iškovojo trylika pergalių, šešis kartus sužaidė lygiosiomis ir aštuonissyk suklupo.

Paskutiniąsias šio sezono LFF Pirmos lygos rungtynes Kėdainių vienuolikė spalio 21 d. išvykoje žais su Vilniaus „Vilniaus Vyčiu“.